BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Skelbiamas konkursas VšĮ Stebėsenos ir prognozių agentūros vadovo pareigoms eiti

Data

2017 09 05

Įvertinimas
0
application-2580867_960_720.jpg

Ūkio ministerija paskelbė konkursą viešosios įstaigos Stebėsenos ir prognozių agentūros (SIPA) direktoriaus pareigoms eiti. Kandidatai dokumentus gali teikti iki š. m. rugsėjo 14 dienos.

Pretendentai, siekiantys eiti SIPA vadovo pareigas, privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ekonomikos, vadybos ir verslo administravimo arba teisės srityse, mokėti anglų kalbą C1 lygiu, turėti ne mažesnę kaip 5 metų darbo patirtį, iš jų 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, taip pat turėti patirties įmonių valdymo srityje.

Visi reikalavimai pretendentams ir konkurso sąlygos skelbiamos Ūkio ministerijos tinklalapyje adresu http://ukmin.lrv.lt/lt/skelbimai-1/konkursai.

Dokumentai priimami el. būdu per VATIS prašymų teikimo modulį iki 2017 m. rugsėjo 14 dienos. Pretendentus į SIPA direktoriaus pareigas vertins ūkio ministro įsakymu sudaryta komisija.

Nuo š. m. liepos 1 d. Vyriausybės nutarimu SIPA pavesta atlikti valstybės valdomų įmonių (VVĮ) valdymo koordinavimo centro funkcijas. SIPA stebi, analizuoja ir vertina, kaip atstovaujamos valstybės turtinės ir neturtinės teisės valstybės valdomose įmonėse ir akcinėse bendrovėse, kaip vykdomi specialieji valstybės įpareigojimai, laikomasi nuosavybės, skaidrumo ir gerosios valdysenos principų.