BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Stiprinamas energetikos įmonių licencijuojamos veiklos skaidrumas

Data

2006 12 20

Įvertinimas
0

Atsižvelgdama į savivaldybių, išnuomojusių šilumos tiekimo įmones, pasiūlymus Vyriausybė priėmė nutarimą stiprinti energetikos įmonių licencijuojamos veiklos skaidrumą ir informacijos viešumą. Dabar su energetikos įmonių informacija apie sąnaudas, susijusias su veikla, kuri teisės aktų nustatyta tvarka yra licencijuojama ir kuriai taikomos reguliuojamosios kainos, bus vieša ir su ja galės susipažinti visi suinteresuoti asmenys.

 

Be to, papildžius Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nuostatus Komisijos parengtos ir tvirtinamos kainų nustatymo metodikos, pagal kurias nustatomos ir tvirtinamos reguliuojamosios kainos energetikos įmonėms, bus pagal kompetenciją derinamos su valstybės valdymo institucijomis ir visuomeninėmis struktūromis.