BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Turizmo specialistai Kėdainiuose susipažins su naujausiomis skaitmeninės turizmo rinkodaros tendencijomis

Data

2017 11 13

Įvertinimas
0
turn-on-2917047_960_720.jpg

Lapkričio 13–14 d. Kėdainiuose Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija (PTO) bei PTO Temidės fondu, organizuoja mokymus Lietuvos turizmo specialistams. Šiais metais mokymai skirti naujausioms skaitmeninės turizmo rinkodaros tendencijoms pristatyti ir išmokti jas taikyti praktikoje.

„Modernios skaitmeninės technologijos sparčiai užkariauja turizmo rinką. Norėdami būti matomi pasaulio turizmo žemėlapyje, turime spėti ne tik susipažinti su naujovėmis, bet ir tinkamai jas naudoti. Plintanti virtualioji realybė, informacija skaitmeninėje erdvėje, socialiniuose tinkluose suteikia Lietuvai įvairių galimybių, kuriomis mokėdami naudotis galime kurti naujus turizmo produktus ir tapti konkurencingesni“, – sako Ūkio ministerijos Turizmo politikos skyriaus vedėjas  Renaldas Čiužas. 

Pasak PTO atstovo Europos regionui Peterio Janecho, šie mokymai – tai iššūkis turizmo specialistams, kuris ne tik susipažins su skaitmeniniu turizmo pasauliu, bet ir mokysis juo naudotis, kurti inovatyvius turizmo produktus.

Mokymus ves pasaulinio lygio lektorius – strateginio valdymo ir rinkodaros specialistas prof. Dimitrios Buhalis, kurio specializacija – moderniosios technologijos ir turizmas. Šiuo metu D. Buhalis vadovauja Bornmuto (Jungtinė Karalystė) universiteto E. turizmo katedrai, yra Tarptautinio turizmo ir svetingumo tyrimų centro direktorius.

PTO Temidės fondas, įsikūręs Andoros Kunigaikštystėje, per metus organizuoja 15–20 tokių mokymų visame pasaulyje.