BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerija apdovanos verslias moteris

Data

2017 11 10

Įvertinimas
0

Ūkio ministerija jau ketvirtą kartą organizuoja kasmetinę moterų verslumo skatinimo konferenciją, kuri vyks š. m. gruodžio 6 d. Konferencijoje pirmą kartą bus teikiami apdovanojimai verslioms moterims.

Verslininkės bus apdovanotos pagal „Socialinio verslo lyderė“ ir „Versli moteris“ nominacijas. Ūkio ministerija kviečia verslininkes aktyviai dalyvauti konkurse ir užpildyti paraišką, kurią galima rasti internete adresu http://ukmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/verslo-aplinka/smulkiojo-ir-vidutinio-verslo-politika/verslumo-skatinimas/moterys-ir-verslas

Užpildytų paraiškų iki š. m. lapkričio 20 dienos laukiama el. paštu [email protected].

Ūkio ministerijoje vyksiančioje konferencijoje „VIS‘os: Verslios. Išmanios. Socialios“ tiek verslios moterys, tiek potencialios verslininkės bus supažindinamos su naujomis įsitraukimo į socialinio verslo veiklą galimybėmis, bus pristatytos sėkmės istorijos, taip pat veiks praktinių įgūdžių tobulinimo dirbtuvės.

Nemokama registracija į konferenciją vyksta internete adresu https://goo.gl/forms/MXXJPjDgyYjXuDFp1.