BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerija ir Verslo moterų tinklas susitarė bendradarbiauti skatindami moterų verslumą

Data

2014 03 28

Įvertinimas
0
kontaktaiiStock_000014950137Small.jpg

Ūkio ministerija ir Verslo moterų tinklas pasirašė sutartį, kuria susitarė bendradarbiauti skatindami moterų verslumą, organizuodami ir įgyvendindami moterų verslumo ugdymo ir skatinimo projektus.

Nors moterų verslininkių skaičius per paskutinį dešimtmetį augo, tačiau, palyginti su verslininkais vyrais, tiek Europoje, tiek Lietuvoje jų skaičius išlieka nedidelis. Šiuo metu Europos Sąjungoje tik trečdalis visų savarankiškai dirbančių ar pradedančių verslą asmenų yra moterys.

Mažosios ir vidutinės įmonės kasmet padeda sukurti daugiau kaip 4 mln. naujų darbo vietų Europoje. Būtent moterų verslumo skatinimo srityje ir Europoje, ir Lietuvoje yra neišnaudotų galimybių, kurias, tikimasi, padės įgyvendinti pradėtas bendradarbiavimas.

Pasak Verslo moterų tinklo pirmininkės Dalios Foigt-Norvaišienės, tinklui yra labai svarbu bendradarbiauti su valstybės institucija, atsakinga už verslumo skatinimą, vykdyti bendrus projektus, keistis informacija. Verslo moterų tinklas mato daug galimybių suderinti Ūkio ministerijos ir tinklo tikslus, kartu rengti ir viešinti moterų verslumą skatinančius projektus.

Siekdama paskatinti moterų verslumą ir padrąsinti moteris įgyvendinti savo idėjas, Ūkio ministerija kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ pradėjo moterims skirtų nemokamų seminarų ciklą. Aktualios temos pristatomos Šiauliuose, Kaune ir Klaipėdoje. Daugiau informacijos apie renginius rasite adresu http://www.verslilietuva.lt/lt/verslo-pradzia/renginiu-ciklas-versli-lietuva/seminarai-moteru-verslumui-skatinti/.

Sėkmingų moterų istorijų galima išgirsti VšĮ „Versli Lietuva“ ir Ūkio ministerijos įvairiuose Lietuvos miestuose organizuojamuose verslumo skatinimo renginiuose „Verslas veža“. Daugiau informacijos apie renginius rasite  http://www.verslilietuva.lt/lt/versli-lietuva-zemelapis/.

Ūkio ministerijos interneto svetainės skelbiamos ir vis atnaujinamos moterų verslo sėkmės istorijos ir kita aktuali informacija, susijusi su moterų verslumo skatinimu. Informaciją rasite adresu www.ukmin.lt/moterysversle.

Verslo moterų tinklas nuo 2008 m. veikia prie Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos.