BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerija kviečia dalyvauti Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje

Data

2014 02 11

Įvertinimas
0
verslininkystes apdovanojimas.jpg

Ūkio ministerija iki š. m. balandžio 7 d. kviečia teikti paraiškas dalyvauti 2014 metų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje. Konkurse įmonės ir organizacijos turi pristatyti verslą skatinančias viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvas, įgyvendintas ar įgyvendinamas mažiausiai dvejus metus.

Du geriausius Lietuvos projektus išrinks ūkio ministro įsakymu sudaryta nacionalinės atrankos komisija, vėliau laimėtojų projektai bus pateikti Europos vertinimo komisijai.

Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimais įvertinamos sėkmingiausios Europos verslininkystės iniciatyvos, skatinančios verslumą, palankių verslo sąlygų kūrimo politiką.

Apdovanojimai skiriami už verslumo dvasios puoselėjimą, investicijas į įgūdžių lavinimą, verslumo aplinkos gerinimą, tarptautinės verslo plėtros skatinimą ir atsakingo verslo vystymą, žaliųjų rinkų plėtros ir išteklių panaudojimo efektyvinimą. Vertinimo komisija taip pat skiria specialų apdovanojimą už kūrybingiausią ir labiausiai įkvepiančią verslininkystės iniciatyvą Europoje.

Nacionalinės atrankos nugalėtojai bus pakviesti nemokamai dalyvauti Mažųjų ir vidutinių įmonių asamblėjoje ir Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Neapolyje. Renginiai vyks š. m. spalio 2–3 d. per Italijos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai.

Paraiškas dalyvauti konkurse Ūkio ministerija priima iki š. m. balandžio 7 d. el. paštu [email protected]. Konkurso sąlygas, atrankos kriterijus ir paraiškos formą galima rasti Ūkio ministerijos tinklalapyje adresu http://www.ukmin.lt/web/lt/verslo_aplinka/smulkaus-ir-vidutinio-verslo-politika/verslumo-skatinimas/europos_verslininkystes_skatinimo_apdovanojimai.
 
2013 metų nacionalinę atranką laimėjo VšĮ Socialinių mokslų kolegijos iniciatyva „Verslumo ugdymo metodų kūrimas ir diegimas Lietuvos mokyklose“ ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ iniciatyva „Verslumo skatinimo fondas“. Antroji iniciatyva nominacijoje „Verslo aplinkos gerinimas“ europinėje atrankoje pateko tarp trijų geriausių projektų.

VšĮ Socialinių mokslų kolegijos iniciatyva „Verslumo ugdymo metodų kūrimas ir diegimas Lietuvos mokyklose“ skatina moksleivių verslumą, padeda verslumo ugdymo metodus integruoti į mokomuosius dalykus, ragina išanalizuoti verslumui ugdyti būtinas sąlygas ir įtraukti verslo sektoriaus atstovus į verslumo ugdymo procesą bendrojo lavinimo įstaigose.

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ iniciatyvos tikslas – sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms, fiziniams asmenims pradėti verslą, taip pat socialinėms įmonėms plėtoti verslą, pasinaudojus finansų inžinerijos priemone – palankesnėmis nei rinkos sąlygomis teikiamomis paskolomis iki 86 tūkst. litų.