BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerija kviečia išsakyti nuomonę dėl viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimo

Data

2017 09 19

Įvertinimas
0
keyboard-621831_1280.jpg

Ūkio ministerija kviečia dalyvauti apklausoje, kuria siekiama išsiaiškinti, kaip viešųjų pirkimų sistemos dalyviai vertina dabartinį viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimo sistemos veiksmingumą, kokius mato trūkumus ir kaip siūlytų ją tobulinti.

Labai svarbu užtikrinti veiksmingą ginčų nagrinėjimą, nes tai daro įtaką skaidresniam viešųjų pirkimų procesui, sąžiningesnei konkurencijai, aktyvesniam smulkiojo ir vidutinio verslo dalyvavimui viešuosiuose pirkimuose. Kviečiame perkančiąsias organizacijas, tiekėjus, apygardų teismus ir advokatų bendrijas aktyviai išsakyti savo nuomonę ir taip prisidėti prie viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimo sistemos vertinimo ir tobulinimo.

Apklausa dėl viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimo sistemos vyks iki š. m. spalio 15 dienos. Atskiri klausimynai pateikiami perkančiosioms organizacijoms, tiekėjams, apygardų teismams ir advokatų bendrijoms. Elektroninį klausimyną rasite adresu http://ukmin.lrv.lt/klausimynas-vps.

Ši apklausa – dalis atliekamo viešųjų pirkimų ginčų nagrinėjimo sistemos veiksmingumo vertinimo, kuris numatytas Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija programos įgyvendinimo 2015–2019 metų tarpinstituciniame veiklos plane.