BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerija kviečia pareikšti nuomonę dėl administracinės naštos mažinimo

Data

2014 01 22

Įvertinimas
0
Untitled.png

Ūkio ministerija kviečia verslininkus, gyventojus, organizuotos pilietinės visuomenės grupes, įvairių sričių ekspertus ir kitus asmenis pareikšti nuomonę dėl ministerijų, Vyriausybės įstaigų ir kitų Vyriausybei atskaitingų valstybės institucijų kuriamo teisinio reguliavimo sukeliamos nepagrįstos administracinės naštos verslui, piliečiams ir kitiems asmenims.

Surinkti administracinės naštos mažinimo pasiūlymai padės rengiant Administracinės naštos mažinimo priemonių plano 2014–2015 metams projektą. 

Iki 2014 m. vasario 3 d. kviečiame pareikšti nuomonę, kuriuose teisės aktuose nustatyti įpareigojimai kaupti, saugoti ar pateikti valstybės ar savivaldybių institucijoms, įstaigoms, trečiosioms šalims (pvz., vartotojams) informaciją apie savo veiklą ar gaminius arba kitą nustatytą informaciją yra nepagrįsti. Taip pat kviečiame pateikti siūlymų, kaip mažinti tokių informacinių įpareigojimų sukeliamą administracinę naštą.

Pasiūlymų prašom teikti Ūkio ministerijai elektroninio pašto adresu [email protected], užpildžius rekomenduojamą Administracinės naštos asmenims mažinimo priemonių 2014–2015 metams pasiūlymų pateikimo formą.

Maloniai prašom administracinės naštos mažinimo (teisės aktų keitimo) pasiūlymus suformuluoti kuo tiksliau: nurodyti siūlomas keisti teisinio reguliavimo nuostatas, priežastis, kodėl siūlote keisti teisinį reguliavimą (kokių sunkumų, problemų jis kelia), pateikti kitus prašomus duomenis.

Daugiau apie administracinės naštos ūkio subjektams vertinimą ir mažinimą galite sužinoti Ūkio ministerijos tinklapyje adresu
http://www.ukmin.lt/web/lt/verslo_aplinka/geresnis_reglamentas/administracines_nastos_vertinimo_ir_mazinimo_praktine_informacija.