BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerija kviečia perkančiąsias organizacijas dalyvauti Europos geriausio inovatyvaus viešojo pirkimo konkurse

Data

2014 03 07

Įvertinimas
0
P0115550015.jpg

Ūkio ministerija kviečia perkančiąsias organizacijas dalyvauti pirmąkart organizuojamame Europos geriausio inovatyvaus viešojo pirkimo konkurse (angl. Public Procurement of Innovation Award). Konkurso tikslas – išrinkti sėkmingus Europos Sąjungos (ES) šalių vykdomus inovatyvius viešuosius pirkimus, kuriais buvo įsigyta inovatyvių ir ekonomiškai efektyvesnių prekių, paslaugų ar darbų.

Perkančiosios organizacijos užpildytas anketas konkursui gali teikti iki 2014 m. kovo 31 d. el. paštu [email protected]. Paraiškas ir kitą su konkursu susijusią informaciją galima rasti interneto puslapyje http://www.innovation-procurement.org/award/.   

Konkursą laimėjusi perkančioji organizacija bus paskelbta 2014 m. gegužės mėnesį. Laimėtojui bus suteikta teisė nemokamai dalyvauti 2014 m. rugsėjo mėn. Belgijoje Gento mieste vyksiančioje „EcoProcura“ konferencijoje, kurioje bus nagrinėjami tvarumo, inovacijų ir išlaidų efektyvumo atliekant viešuosius pirkimus klausimai (http://www.ecoprocura.eu/ghent2014/). Laimėjusiai perkančiajai organizacijai taip pat bus užtikrinta galimybė dalyvauti keitimosi patirtimi su pasirinkta kita perkančiąja organizacija programoje (angl. Experience Exchange Programme).

Konkursas yra organizuojamas Inovacijų pirkimo platformos (angl. The Procurement of Innovation Platform) iniciatyva ir remiamas Europos Komisijos. Inovacijų pirkimo platformos interneto svetainėje galima rasti naujausią informaciją apie inovatyvius viešuosius pirkimus ir ikiprekybinius pirkimus, šių pirkimų reglamentavimo ir vykdymo patirtį ES šalyse. Daugiau informacijos apie Inovacijų pirkimo platformą rasite interneto puslapyje http://www.innovation-procurement.org.

Ūkio ministerija atkreipia dėmesį, kad Inovacijų pirkimo platformos interneto puslapyje taip pat yra paskelbta apie galimybę perkančiosioms organizacijoms dalyvauti keitimosi patirtimi programoje. Perkančiosios organizacijos, norinčios dalyvauti šioje programoje, gali pretenduoti į kelionės ir apgyvendinimo išlaidų, siekiančių iki 800 eurų, kompensavimą. Daugiau informacijos apie dalyvavimo šioje programoje sąlygas galima rasti interneto puslapyje http://www.innovation-procurement.org/exchange/.