BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerija laukia nuomonių dėl planuojamos sutelktinių paskolų priemonės „Avietė“

Data

2017 11 09

Įvertinimas
0

Ūkio ministerija planuoja įgyvendinti naują sutelktinių paskolų priemonę „Avietė“, kuri sudarys palankesnes sąlygas smulkiajam ir vidutiniam verslui gauti finansavimą per sutelktinio finansavimo platformas ir pasiskolinti lėšų jų vykdomiems verslo projektams.

Planuojama, kad pagal šią priemonę paskolų dydis galės siekti iki 20 000 eurų. Priemonės lėšomis galės būti finansuojama iki 49,9 proc. paskolos, o likusi dalis bus finansuojama kitų finansuotojų sutelktinio finansavimo lėšomis.

Priemonei įgyvendinti planuojama skirti iki 5 mln. eurų į INVEGOS fondą grįžusių ir (ar) grįšiančių lėšų.

Susipažinti su preliminariomis pagrindinėmis Priemonės sąlygomis galima INVEGA interneto svetainėje adresu http://invega.lt/lt/kvietimas-teikti-pastabas-sutelktiniu-paskolu-aviete-projektu-finansavimo-salygoms/.

Nuomonių dėl šios priemonės finansavimo sąlygų laukiama iki 2017 m. lapkričio 17 d. pabaigos el. pašto adresu aviete@invega.lt.