BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerija laukia pasiūlymų dėl teisės aktų tobulinimo

Data

2014 03 25

Įvertinimas
0
versloaplinkaiStock_000006849420XSmall.jpg

Ūkio ministerija savo interneto tinklalapyje skelbia viešąsias konsultacijas, kuriomis siekia nustatyti verslo sąlygas sunkinančius teisės aktais įtvirtintus sprendimus ir jų poveikį verslui. Verslo įmonių, asociacijų atstovai ir kiti suinteresuoti asmenys kviečiami pareikšti nuomonę dėl valstybės institucijų priimtų teisės aktų, sukuriančių neproporcingą naštą verslui ir taip sunkinančių verslo sąlygas. Taip pat Ūkio ministerija laukia pasiūlymų dėl galimų teisės aktų pakeitimų ar tobulinimo.

„Šiomis konsultacijomis Ūkio ministerija siekia paskatinti institucijas keisti sprendimų priėmimo kultūrą. Konsultacijų metu surinkta informacija apie dažniausiai verslui kylančius sunkumus ir neproporcingai didelę naštą vykdant vienus ar kitus teisės aktų reikalavimus bus panaudota analizuojant problemas, galimus jų sprendimus ir įvertinant numatomą poveikį. Atliktu poveikio vertinimu kaip papildomu argumentu atsakingos institucijos galės naudotis spręsdamos verslo problemas ir rengdamos pagrįstus teisės aktų pakeitimo projektus“, – sako ūkio viceministras Kęstutis Trečiokas.

Viešosios konsultacijos skelbiamos Ūkio ministerijos tinklalapyje adresu www.ukmin.lt/poveikio_vertinimas. Šiuo metu Ūkio ministerija kviečia suinteresuotus asmenis įvardyti problemas, teikti pasiūlymų, susijusių su sveikatos apsaugos, žemės ūkio, aplinkos apsaugos, energetikos, statistikos, teritorijų planavimo, statybų, darbo santykių, transporto sritimis, taip pat Ūkio ministerijos kompetencijai priklausančiais klausimais.

Suinteresuoti asmenys nuomonę gali pareikšti atsakydami į Ūkio ministerijos tinklalapyje pateikiamus klausimus arba susisiekę su nurodytais ekspertais.

Ūkio ministerija šias konsultacijas vykdo įgyvendindama projektą „Sprendimų ir jų projektų poveikio vertinimo diegimas“, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.