BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerija Šiauliuose pristatys galimybes verslo kūrimui ir plėtrai

Data

2014 06 06

Įvertinimas
0
kontaktaiiStock_000014950137Small.jpg

Š. m. birželio 10 d., antradienį, Šiauliuose lankysis ūkio viceministrė Rasa Noreikienė, ūkio viceministras Marius Skarupskas ir Ūkio ministerijos pavaldžių institucijų atstovai, kurie vietos verslininkams pristatys verslo galimybes regione. Per susitikimą bus pristatytos naujos finansinės paramos priemonės, aktuali informacija apie euro įvedimą Lietuvoje, taip pat bus suteikta galimybė gauti individualias konsultacijas, aptarti problemas, su kuriomis susiduria verslininkai.

„Tikimės, kad Ūkio ministerijos inicijuotuose renginiuose pasidalinta naudinga informacija apie naująjį ES paramos periodą, pokyčius euro įvedimo laikotarpiu, pagalbą kuriant verslą, padės verslo atstovams atrasti naujų galimybių verslo plėtrai“, – sako ūkio ministras E. Gustas.

Regione veikia virš 4 tūkst. įmonių, kurios sudaro 6,9 proc. visų šalyje veikiančių įmonių. Šiaulių apskrityje veikiančiose įmonėse 2014 m. pradžioje dirbo 60,3 tūkst. arba 7,0 proc. visų šalies darbuotojų. Didžiausią bendrosios pridėtinės vertės dalį apskrityje sukūrė didmeninė ir mažmeninė prekyba, transporto, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos (32,4 proc.) ir pramonė (25,4 proc.).

Per Šiauliuose vyksiantį renginį verslininkams bus pristatytos naujos finansinės 2014–2020 m. Europos Sąjungos (ES) paramos priemonės, kuriomis verslas galės pasinaudoti. Ūkio ministerija šiuo laikotarpiu administruos apie 3,5 mlrd. litų ES lėšų, iš kurių parama smulkiajam ir vidutiniam verslui sieks apie 1,8 mlrd. Lt ir bus teikiama palankesnėmis sąlygomis įmonėms, kurios vykdys projektus regionuose.

Birželio mėn. duomenimis, Šiaulių apskrityje ES lėšomis šiuo metu jau iš viso finansuoti 246 projektai už 333,86 mln. Lt. Šiaulių apskritis išsiskiria visos Lietuvos kontekste savo aktyvumu verslo srityje. Ji pagal ES parama finansuojamus projektus verslo srityje užima trečią vietą po Vilniaus ir Kauno apskričių.

Antradienį vyksiančiame renginyje taip pat bus pristatyta aktuali informacija, padėsianti verslui pasirengti įsivesti eurą, taip pat verslo organizacijų, savivaldybių įmonių ir verslo atstovai bus kviečiami prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir taip pat paskatinti tai daryti savo narius ir verslo partnerius bei prisidėti prie sąžiningų kainų perskaičiavimo.

Renginyje, kurį moderuos žurnalistas Virginijus Savukynas, verslo galimybes regionuose pristatys UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), Mokslo ir inovacijų technologijų agentūros (MITA), Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA), „Investuok Lietuvoje“ ir „Versli Lietuva“ atstovai.

Šiauliuose vyksiančiame renginyje norintys dalyvauti verslo atstovai kviečiami registruotis užpildę formą adresu http://www.invega.lt. Renginio programą rasite Ūkio ministerijos tinklalapyje. Renginys nemokamas.

Šiauliuose vyksiantis renginys „Atraskite galimybes savo verslui“ – tai vienas iš Ūkio ministerijos inicijuotų verslumui skatinti skirtų renginių Lietuvos regione. Ūkio ministerijos vadovybė jau lankėsi Alytuje ir Kaune.


Žiniasklaidai: kviečiame žiniasklaidos atstovus į spaudos konferenciją, kuri vyks 11.45 val. Šiaulių universiteto bibliotekos 205 salėje, Vytauto g. 84, Šiauliai. Apie dalyvavimą prašom informuoti el. paštu: [email protected] arba telefonu +370 621 686 54.

RENGINIO PROGRAMA