BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerijos komentaras dėl Viešųjų pirkimų tarnybos vertinimo išvados

Data

2015 11 19

Įvertinimas
0
viesiejipirkimaiiStock_000016005043Small.jpg

Ūkio ministerija informuoja, kad Viešųjų pirkimų tarnybos pateikta vertinimo išvada dėl Viešinimo ir informavimo apie Europos Sąjungos paramą televizijoje ir internete paslaugų pirkimo (skelbto 2013 m. lapkričio 15 d.) bus skundžiama teismui teisės aktų nustatyta tvarka.

Ūkio misterija pažymi, kad minėto pirkimo sąlygos prieš skelbiant viešai buvo suderintos su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra (CPVA). CPVA pastabų dėl perkančiosios organizacijos suformuluotų ekonominio naudingumo vertinimo kriterijų ir vertinimo tvarkos nepateikė.

Atkreipiame dėmesį, kad ekspertinis vertinimas buvo atliekamas pagal Viešųjų pirkimų pasiūlymų vertinimo ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo arba mažiausios kainos vertinimo kriterijumi rekomendacijas, patvirtintas Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus įsakymu.