BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerijos siekis – optimizuoti poilsio namų „Baltija“ veiklą

Data

2014 10 31

Įvertinimas
0
Viesieji pirkimaiiStock_000017752289Small.jpg

Ūkio ministerija informuoja, kad, siekiant optimizuoti UAB poilsio namų „Baltija“ įmonės veiklą, buvo atlikta galimybių studija ir pastatų vertinimai.

Atsižvelgusi į galimybių studijos išvadas, poilsio namų „Baltija“ valdyba pritarė siūlymui parduoti UAB poilsio namams „Baltija“ priklausančius kritinės būklės statinius: tris poilsio pastatus, reabilitacijos centrą „Vyturys“ ir poilsio namus „Žilvinėlis“.

Nuspręsta parduoti šį komerciniu požiūriu nepelningą ir reikalaujantį milžiniškų investicijų nekilnojamąjį turtą ir taip padengti paskolą bankui, o likusias lėšas investuoti į „Žilvino“ viešbutį, kuris atnaujintas galėtų tapti pelningu komerciniu objektu.

Ūkio ministerija pabrėžia, kad ne ji, o nepriklausomas turto vertintojas nustatė šių pastatų, be žemės sklypų, vertę. Tai yra pradinė pastatų pardavimo kaina, kuri gali didėti priklausomai nuo pirkėjų siūlymų. Žemė, priklausanti valstybei, yra neparduodama. Jos nuomos teisė ir įsipareigojimai mokėti žemės nuomos mokestį pereitų naujam potencialiam nuomininkui.

Taip pat yra gautas Palangos miesto savivaldybės oficialus paaiškinimas, kad parduodami pastatai gali būti rekonstruojami nedidinant nei užstatymo ploto, nei aukštingumo.

Parduodamas nekilnojamasis turtas yra neskaidomas – t. y. pastatai neparduodami po vieną, nes dalis turto, tikėtina, nebus parduota. Tokia situacija tik didintų įsiskolinimus. Parduoti turtą neskaidant siūlo ir studijos ekspertai.

Pirkėjas, įgydamas UAB poilsio namų „Baltija“ parduodamą nekilnojamąjį turtą, privalės užtikrinti veiklos tęstinumą viešbutyje „Vyturys“ su reabilitacijos centru ne mažiau nei vienus metus.

Galutinį sprendimą dėl „Baltijos“ poilsio namų likimo priims akcininkė Ūkio ministerija.