BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministerijos vadovybė lankėsi UAB Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“

Data

2014 01 14

Įvertinimas
0
Litexpo_.jpg

Šiandien, sausio 14 d., ūkio ministras Evaldas Gustas ir Ūkio ministerijos vadovybė lankėsi UAB Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Vizito metu su „Litexpo“ administracijos vadovybe ir valdybos nariais aptarti 2013 metų veiklos ir finansiniai rezultatai, 2014 metų biudžetas, Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginių organizavimo ir vykdymo patirtis, galimybės šią patirtį panaudoti tolesnėje veikloje, taip pat šių renginių įtaka finansiniams „Litexpo“ rezultatams.

Susitikime pristatyta „Litexpo“ strategija ir strateginės veiklos kryptys, 2014 m. parodų metinis sąrašas, planuojamos konferencijos, kongresai, valstybinės reikšmės renginiai. Taip pat su Ūkio ministerijos vadovybe aptarta „Litexpo“ infrastruktūros plėtra.

„Litexpo“ – parodų verslo lyderis Baltijos šalyse. Lietuvos parodų ir kongresų centro ekspozicinis plotas siekia 32 tūkstančius kvadratinių metrų, kasmet čia organizuojama per 20 tarptautinių parodų, kurios sutraukia beveik pusę milijono lankytojų. UAB Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ steigėja yra Ūkio ministerija.