BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministras E. Gustas: „Būtina kurti palankias sąlygas intelektinės nuosavybės apsaugai“

Data

2015 11 10

Įvertinimas
0
EK_moksliniai tyrimai.jpg

Inovacijų ir intelektinės nuosavybės kūrimo, apsaugos ir panaudojimo aktualijos bus aptariamos š. m. lapkričio 24 d. Ūkio ministerijos kartu su Pasauline intelektinės nuosavybės asociacija (WIPO) organizuojamame seminare „Intelektinė nuosavybė ir jos reikšmė kuriant konkurencingą žiniomis grįstą ekonomiką“.

„Lietuvoje intelektinės nuosavybės apsauga rūpinasi daugelis valstybinio valdymo institucijų, todėl turime diskutuoti ne tik apie jos reikšmę, tačiau ir apie teisinį – strateginį reglamentavimą. Tai vienas iš būdų, padėsiančių sustiprinti intelektinės nuosavybės vaidmenį mūsų šalyje. Renginyje kartu su intelektinės nuosavybės ekspertais bus aptarti intelektinės nuosavybės strateginio reglamentavimo ypatumai, jų reikalingumas Lietuvai, siekiant žiniomis grįsto ekonominio konkurencingumo augimo“, – teigia ūkio ministras Evaldas Gustas.

Pasak ūkio ministro, būtina kurti palankias sąlygas intelektinės nuosavybės apsaugai – tai viena iš sąlygų, palengvinančių produktų kūrimo ir pateikimo į rinką procesus.

Seminare pranešimus skaitys Pasaulinės intelektinės nuosavybės asociacijos ir Europos intelektinės nuosavybės ekspertai, diskusijose dalyvaus su intelektine nuosavybe susiduriančių įmonių, mokslo ir studijų institucijų atstovai, teisininkai. Per renginį bus pristatyta intelektinės nuosavybės strategijos rengimo koncepcija,  sėkmingas intelektinės nuosavybės valdymas, užsienio šalių patirtis ir išmoktos pamokos ir kitos aktualios temos.

Inovacijų ir intelektinės nuosavybės kūrimo, apsaugos ir panaudojimo klausimus koordinuojančių įstaigų, verslo ir akademinės bendruomenės atstovams skirtas seminaras vyks š. m. lapkričio 24 d. nuo 9.30 val. viešbutyje „Amberton“ (L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilnius). Norintys dalyvauti seminare, kviečiami registruotis el. paštu [email protected] iki lapkričio 13 d.