BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministras E. Gustas Šiauliuose dalyvavo ekonomikos forume

Data

2014 02 24

Įvertinimas
0
IMG_1080.JPG

Šiandien ūkio ministras Evaldas Gustas kartu su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi dalyvavo Šiaulių universitete surengtame ekonomikos forume „Šiaulių regiono ekonominė plėtra: verslo skatinimo idėjoms – valstybės investicijos“.
 
Forume buvo pristatyta Šiaulių regiono ekonominė apžvalga ir potencialas investicijoms, verslumo ir eksporto skatinimo priemonės. Pasiūlymus, kaip skatinti verslo plėtrą, pateikė savivaldos, verslo, visuomeninių organizacijų atstovai.
 
Forume pasiūlyta, kokiomis priemonėmis regione būtų galima skatinti verslumą ir eksportą. Tarp tokių skatinimo priemonių – įvairūs jaunimo ir moterų verslumo skatinimo renginiai, specializuoti mokymai ir seminarai, konsultantų registro sukūrimas, paslaugų krepšeliai norintiems pradėti verslą, atskiri krepšeliai verslui vystyti ir pradedantiesiems verslininkams su verslo liudijimais.
 
Forume diskutuota apie mokslo, švietimo įstaigų ir verslo bendradarbiavimo svarbą bei tokio bendradarbiavimo skatinimą, siekiant, kad būtų parengiama tiek kvalifikuotų specialistų, kiek šiuo metu reikia kiekvienai konkrečiais sričiai.
 
Ekonomikos forumas Šiauliuose surengtas bendradarbiaujant su Lietuvos pramonininkų konfederacija, kitomis verslo asociacijomis, miesto akademine bendruomene. Be jų atstovų, renginyje taip pat dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos bei vietos savivaldos atstovai, Lietuvos darbo biržos, VšĮ „Versli Lietuva“ vadovai.