BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministras E. Gustas su darbo vizitu lankysis Klaipėdoje

Data

2014 03 19

Įvertinimas
0
get.jpg

Š. m. kovo 20 d., ketvirtadienį, ūkio ministras Evaldas Gustas su darbo vizitu lankysis Klaipėdoje, kur susitiks su Algirdu Kamarausku, laikinai einančiu VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigas, susipažins su svarbiausiais Klaipėdos uosto vykdomais projektais ir aptars Klaipėdos uosto plėtros klausimus. Per vizitą Klaipėdoje ūkio ministras taip pat susitiks su Klaipėdos miesto meru ir savivaldybės atstovais, su kuriais kalbėsis regiono verslininkams aktualiais klausimais.

Per vizitą ūkio ministras E. Gustas dalyvaus Klaipėdos mokslo ir technologijų parko technologijų verslo inkubatoriaus statybų pradžios ceremonijoje. Ūkio ministerija šiam projektui įgyvendinti skyrė 17,03 mln. litų Europos Sąjungos (ES) struktūrinės paramos lėšų pagal „Inogeb LT-2“ priemonę.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko infrastruktūros plėtra Jūriniame slėnyje padės sukurti naujų darbo vietų, sumažinti naujai susikūrusių inovatyvių įmonių veiklos riziką. Technologijų verslo inkubatoriuje įsikūrusioms technologijų įmonėms bus sudaryta galimybė kurti bandomuosius inovatyvių produktų pavyzdžius, išbandyti naujas technologijas, patentuoti tyrimų rezultatus ir gaminti produktų prototipus. Planuojama, kad įgyvendinus projektą per 3 metus inkubatoriuje įsikurs ne mažiau kaip 10 smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių.

Klaipėdos miesto savivaldybėje projektams įgyvendinti 2007–2013 m. skirtas ES struktūrinių fondų finansavimas sudaro 0,3 mlrd. Lt. Tai yra trečia vieta iš visų Lietuvos savivaldybių po Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybių. Nors Šiaulių miesto savivaldybėje įgyvendinama ir baigta beveik 20 proc. daugiau projektų nei Klaipėdos miesto savivaldybėje, tačiau bendra projektų finansavimo suma Klaipėdoje yra 1,5 karto didesnė.

Klaipėdos apskrityje ES lėšomis šiuo metu (iki 2014 m. kovo 18 d.) įgyvendinama 113 projektų (Klaipėdos mieste – 50), jiems skirta 448,81 mln. Lt. Baigtų projektų Klaipėdos apskrityje yra 157 (Klaipėdos mieste – 72), jiems skirta 208,83 mln. Lt.

Žiniasklaidai: 11.15 val. VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje vyks trumpa spaudos konferencija, kurioje dalyvaus ūkio ministras E. Gustas (2 aukšto salė, Janonio g. 24, Klaipėda).