BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministras Evaldas Gustas atidarė Komunikavimo ir technologijų perdavimo centrą „Nemunas“

Data

2015 11 20

Įvertinimas
0
KTPC centro atidarymas_E.Gustas, A.Kubilius.JPG

Šiandien ūkio ministras Evaldas Gustas dalyvavo Aleksandro Stulginskio universitete vykusiame iškilmingame renginyje „Verslo ir mokslo komunikacijų ir technologijų perdavimas“, skirtame naujo Komunikavimo ir technologijų perdavimo centro „Nemunas“ atidarymo progai pažymėti.

Atidarymo šventėje kartu su ūkio ministru taip pat dalyvavo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

„Turėdami tokius technologijų centrus kaip šis ir dirbdami kartu – mokslui atrandant verslą, o verslui – mokslą – galėsime džiaugtis ir didžiuotis, kad gyvename ekonomiškai stiprioje valstybėje. Norėdami išlaikyti konkurencinį pranašumą versle ir ypač maisto sektoriuje, privalome nuolat taikyti inovacijas. Todėl, labai džiaugiuosi, kad prie Komunikavimo ir technologijų perdavimo centro plėtros Europos Sąjungos lėšomis prisidėjo ir Ūkio ministerija“, – šventės metu kalbėjo ūkio ministras Evaldas Gustas.

Ūkio ministerija naujojo centro Kauno rajone statybų projektui iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų pagal priemonę „Inogeb LT-2“ skyrė 2,27 mln. Eur finansavimą.

Ūkio ministro teigimu, maisto technologijų ir agroinovacijų sektoriaus transformacija – būtina ir neišvengiama, ją lemia vis labiau augantis poreikis gaminti daugiau maisto produktų tausesniu būdu, kuo efektyviau naudoti materialinius ir žmogiškuosius išteklius. Todėl valstybei svarbu investuoti į mokslo ir verslo pažangą plėtojančius centrus.

Integruoto mokslo, studijų ir verslo centro (slėnio) „Nemunas“ KTPC ir jo infrastruktūros ir materialinės bazės sukūrimo projektas įgyvendintas siekiant sudaryti sąlygas žinioms imlioms įmonėms, mokslo institucijoms bendradarbiauti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros srityje, užtikrinti mokslinio potencialo naudojimo sinergiją, sukurti nuolat veikiančią inovacijų paramos sistemą.