BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministras lankysis Klaipėdoje

Data

2017 09 14

Įvertinimas
0
eksportasvidinisiStock_000010510120Small.jpg

Penktadienį, rugsėjo 15 d., ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius lankysis Klaipėdoje.

Vizito uostamiestyje metu ministras susitiks su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku, Klaipėdos jūrų uosto direkcijos generaliniu direktoriumi Arvydu Vaitkumi, Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės generaliniu direktoriumi Eimantu Kiudulu. 
Po pietų M. Sinkevičius dalyvaus Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“‘ ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos naujai pastatytų objektų atidaryme.

Kompanija „Bega“ baigė nuo 2012 m. eksploatuojamo Universalaus žemės ūkio produktų eksporto-importo terminalo plėtrą, kurią vainikavo investicijos į 6 siloso tipo talpyklų po 10 tūkst. kub. m bei geležinkelio vagonų ir autotransporto iškrovimo stoties statybas.  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija rekonstravo „Bega“ naudojamą krantinę Nr. 66 su naujais geležinkelio keliais, kuri yra minėto krovos komplekso dalis ir taip pat bus oficialiai atidaryta renginio metu.

Vizito Klaipėdoje programa:

10:00–10:45 – susitikimas su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku (Liepų g. 11,  Klaipėda)
11:00–11:45 – UAB „Philip Morris Lietuva“ plėtros projekto pirmo etapo užbaigimas (Vilniaus pl. 16, Klaipėda)
11:45–12:45 – susitikimas su Klaipėdos jūrų uosto direkcijos generaliniu direktoriumi Arvydu Vaitkumi (J. Janonio g.24, Klaipėda)
13:00–14:45 – susitikimas su Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės generaliniu direktoriumi Eimantu Kiudulu (Pramonės g. 8, Klaipėda)
15:00–17:00 – „Bega" suprastruktūros objektų atidarymas (Nemuno g. 2, Klaipėda).