BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministras pasveikino parodos „Adventur 2014“ dalyvius

Data

2014 01 24

Įvertinimas
0
1. Adventur2794.jpg

Šiandien, sausio 24 d., Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir ūkio ministras Evaldas Gustas Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, atidarė tarptautinę turizmo, laisvalaikio ir sporto parodą „Adventur 2014“, kurioje bus dalyvių ne tik iš Lietuvos ir kaimyninių valstybių, bet ir iš tolimų egzotiškų šalių.

„Šiandien Lietuva, aktyviai dalyvaujanti formuojant ir įgyvendinant Europos turizmo politiką, yra patikima Europos ir pasaulio turizmo projektų partnerė. Turizmas, ypač svarbus Lietuvos ekonomikos sektorius, užima itin tvirtas pozicijas – mūsų šalis Europoje jau trečius metus yra lyderė pagal augantį atvykstančių užsienio turistų skaičių“, – sakydamas parodos atidarymo kalbą į parodos dalyvius ir lankytojus kreipėsi ūkio ministras Evaldas Gustas.

Pasak ūkio ministro, turizmo infrastruktūros gerinimas, atveriantis daugiau galimybių turizmo verslui, kuriantis darbo vietas, garsinantis Lietuvą, – ilgalaikė investicija į Lietuvos ateitį, kurios nauda šalies ūkio plėtrai ir konkurencingumo didinimui yra akivaizdi. Prie to reikšmingai prisideda ES struktūrinių fondų parama – per pastaruosius šešerius metus Ūkio ministerija turizmo skatinimo projektams įgyvendinti skyrė 867 mln. Lt paramos.

Sausio 24–26 dienomis vyksiančią parodą rengia Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, Lietuvos turizmo asociacija, Turizmo rūmai ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.

Parodoje yra 126 dalyviai iš Lietuvos ir užsienio šalių: Baltarusijos, Čekijos, Estijos, Indonezijos, Irano, Jungtinių Arabų Emyratų, Kinijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Nepalo, Rumunijos, Tailando, Tuniso. Paroda padeda Lietuvos kelionių agentūroms užmegzti ryšių su atvykstančiais užsienio atstovais ir sustiprinti bendradarbiavimą su esamais partneriais.