BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministras pasveikino statybų ir remonto parodos RESTA 2014 dalyvius

Data

2014 04 24

Įvertinimas
0
Resta4643.jpg

Šiandien, balandžio 24 d., ūkio ministras Evaldas Gustas Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, dalyvavo statybų ir remonto parodos RESTA 2014 atidaryme. Statybų ir remonto parodos RESTA 2014 dalyvius taip pat pasveikino Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis.

Sveikindamas parodos dalyvius bei lankytojus ūkio ministras Evaldas Gustas pasidžiaugė augančiomis įmonių bei fizinių asmenų investicijomis į gyvenamąją statybą, didėjančia statybų paklausa, o su ja ir statybų verslo galimybėmis.

„Tikiuosi, kad bene stipriausiai per krizę nukentėjęs ir šiuo metu akivaizdžiai atsigaunantis statybų sektorius ir toliau sparčiai augs bei kurs naujas darbo vietas“, – sakė ūkio ministras.

Pasak ūkio ministro, 2014 m. pradžioje Lietuvoje veikė daugiau nei 6 tūkst. statybos įmonių, kurios sudarė beveik 9 proc. visų šalyje veikusių įmonių. Statybų įmonėse 2014 m. pradžioje dirbo daugiau nei 87 tūkst. darbuotojų, arba 10 proc. šalies veikusiose įmonėse dirbusių darbuotojų.

„RESTA – Baltijos šalių statybų parodų lyderė, pritraukianti daugiausia dalyvių ir kasmet sulaukianti didelio verslo visuomenės ir vartotojų dėmesio. Šios parodos populiarumo fenomenas paprastas – viskas, kas yra šioje parodoje yra susiję su kiekvieno mūsų namais. Negalima nuslėpti ir kitos priežasties – kiekvienas lietuvis yra ne tik krepšininkas, bet ir šiek tiek statybininkas“, – dalyviams linkėdamas patikimų ir rekordinių kontaktų, o vartotojams – rasti, ko ieško ir savo namus įrengti taip, kaip svajoja, sakė ūkio ministras.

Daugiau nei 20 metų RESTA yra didžiausia statybų tematikos paroda Baltijos šalyse, skirta statybų verslo profesionalams ir galutiniams vartotojams, besidomintiems statybomis ir renovacija.

Pagrindinė parodos ekspozicijos dalis skiriama statybinėms bei apdailos medžiagoms, naujoms technologijoms, šildymo, vėdinimo, santechnikos įrangai, elektros instaliacijai. Lauko aikštelėje eksponuojami mediniai ir rąstiniai namai, statybinė technika, įranga, priemonės. Parodoje vyks tiek profesionalams, tiek vartotojams skirti renginiai.

Šiemet savo naujienas parodoje demonstruos 540 dalyvių iš 13 pasaulio šalių: Lietuvos, Austrijos, Baltarusijos, Didžiosios Britanijos, Čekijos, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Suomijos, Turkijos, Ukrainos, Vokietijos.

Paroda vyksta balandžio 24–27 dienomis.