BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministras pirmą kartą sukvietė Verslo tarybą

Data

2017 12 20

Įvertinimas
4

Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius didžiausių šalies verslą vienijančių asociacijų atstovus pirmą kartą sukvietė į Verslo tarybą. Toks formatas bus įprastinis, siekiant užtikrinti verslo ir ministerijos bendradarbiavimą gerinant šalies verslo aplinką.

„Didžiausia problema yra ta, kad spręsdamos verslui svarbius klausimus pačios asociacijos dažnai laikosi skirtingų nuomonių. Kviesdamas šią tarybą tikiuosi, kad susėdus prie vieno stalo ir konsultuojantis pavyks pasiekti geriausią rezultatą sprendžiant kilusias problemas ir gerinant šalies verslo ir investavimo sąlygas“, – teigia ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Planuojama, kad ūkio ministro ir pagrindinių šalies verslą vienijančių asociacijų vadovų susirinkimas vyks kartą per mėnesį. Susitikimų metu bus aptariami tuo metu aktualiausi klausimai.

Ūkio ministro šaukiamoje Verslo taryboje dalyvaus Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus, asociacijos „Investuotojų forumas“ valdybos pirmininkas Rolandas Valiūnas, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimantas Šidlauskas, Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Levickis.

Pirmojo susitikimo metu verslą vienijančių organizacijų vadovai supažindinti su Verslo tarybos veiklos principais, aptartos ministerijos pastangos gerinti šalies investicinę aplinką ir ateinančių metų darbai.