BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministras skyrė tarnybinę nuobaudą Valstybinio turizmo departamento direktorei Raimondai Balnienei

Data

2014 09 10

Įvertinimas
0
20824336.jpg

Ūkio ministro Evaldo Gusto įsakymu sudaryta komisija galimam Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktorės Raimondos Balnienės tarnybiniam nusižengimui tirti išnagrinėjo R. Balnienės paaiškinime nurodytas faktines aplinkybes, susijusius teisės  aktus  ir  kitus  dokumentus.

Vadovaudamasis šios komisijos išvada, ūkio ministras E. Gustas priėmė sprendimą skirti R. Balnienei tarnybinę nuobaudą – papeikimą.

Ūkio ministro E. Gusto šiandien pasirašytame įsakyme teigiama, kad Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktorė R. Balnienė padarė tarnybinį nusižengimą – aplaidžiai vykdė savo pareigas, neįvertino, kad dėl jos aplaidaus veikimo ar neveikimo gali kilti tam tikrų neigiamų padarinių, nors atsižvelgiant į veiklos aplinkybes galėjo ir privalėjo tai numatyti. Departamento direktorė R. Balnienė kilus pagrįstų įtarimų dėl galimai neteisėtos kelionių organizatorės UAB „Go Planet Travel“ veiklos nesiėmė visų būtinų ir reikalingų teisės aktais nustatytų veiksmų.

Komisija galimam Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktorės R. Balnienės tarnybiniam nusižengimui tirti buvo sudaryta po to, kai š. m. liepos mėn. UAB „Go Planet Travel“ tapo nemoki ir negalėjo įvykdyti turistams prisiimtų įsipareigojimų.