BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio ministro E. Gusto pranešimas konferencijoje „Konkurencijos laisvės ribos ir priežiūra 2014: viešasis ir privatus konkurencijos teisės normų įgyvendinimas“

Data

2014 04 17

Įvertinimas
0
Konferencija4160.jpg

Šiandien, balandžio 17 d., ūkio ministras Evaldas Gustas dalyvavo konferencijoje „Konkurencijos laisvės ribos ir priežiūra 2014: viešasis ir privatus konkurencijos teisės normų įgyvendinimas“. Ūkio ministras, skaitydamas pranešimą „Valstybinės konkurencijos politikos įgyvendinimo principai“, pristatė Ūkio ministerijos kaip konkurencijos politikos formuotojos veiklą.

Ūkio ministerija rengia horizontalių konkurencijos teisės aktų pakeitimus ir vertina, ar valstybės institucijų parengti teisės aktų projektai ir siūlomi pakeitimai neturi neigiamo poveikio konkurencijai. Gerindama verslo sąlygas, vykdydama licencijų peržiūrą ir verslo priežiūros institucijų reformą, ministerija sistemiškai tobulina poveikio vertinimą ir nuosekliai plėtoja sąžiningą konkurencinę aplinką.

Ūkio ministro E. Gusto pranešimas „Valstybinės konkurencijos politikos įgyvendinimo principai“.