BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ūkio viceministru paskirtas Gediminas Onaitis

Data

2014 10 20

Įvertinimas
0
kontaktaiiStock_000014950137Small.jpg

Šiandien ūkio viceministro pareigas pradeda eiti Gediminas Onaitis, iki šiol vadovavęs energijos efektyvumo ir atsinaujinančių energijos išteklių finansavimo konsultacijas teikiančiai įmonei „Dentavis“. G. Onaitis Ūkio ministerijoje bus atsakingas už įmonių teisės, nemokumo, valstybės valdomų įmonių, geresnio reglamentavimo, paslaugų ir konkurencijos politikos formavimo sritis.
 
Paskirtas ūkio viceministras Energetikos ministerijoje yra ėjęs Atsinaujinančių energijos išteklių ir energijos efektyvumo skyriaus vedėjo pareigas. Ankščiau G. Onaitis yra vadovavęs įmonei „Dentavis“.

G. Onaitis Klaipėdos universitete yra įgijęs ekonomikos bakalauro laipsnį ir Mykolo Romerio universitete ekonomikos magistro laipsnį.