BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Verslininkai raginami atskleisti problemas, kurių kyla teikiant paslaugas ES vidaus rinkoje

Data

2014 07 31

Įvertinimas
0
veiklaiStock_000011813847Small.jpg

Ūkio ministerija kviečia Lietuvos verslininkus užpildyti klausimyną ir pasakyti, su kokiomis problemomis jie susiduria teikdami paslaugas Europos Sąjungos (ES) vidaus rinkoje. Nustatytos problemos bus pristatytos ir aptartos š. m.  spalio 9 d. Ūkio ministerijos kartu su Europos Komisija (EK) organizuojamame renginyje Vilniuje.

„Didžiausią dėmesį renginyje numatoma skirti mažoms ir vidutinėms įmonėms, teikiančioms verslo paslaugas ir veikiančioms statybos ir mažmeninės prekybos sektoriuose. Ūkio ministerija kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ parengė klausimyną, siekdama nustatyti problemas, su kuriomis susiduria verslas teikdamas paslaugas ES vidaus rinkoje“, – sako ūkio ministras Evaldas Gustas.

Verslo atstovai kviečiami iki šių metų spalio 1 dienos užpildyti klausimyną ir taip su EK ir kitų valstybių narių verslo atstovais pasidalyti informacija apie patiriamus sunkumus ES paslaugų vidaus rinkoje. Remiantis pateikta informacija bus ieškoma problemų sprendimo būdų.

Renginyje dalyvaus verslo atstovai, verslo asociacijų ir valstybinių institucijų atstovai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Lenkijos ir Danijos, Europos Komisijos atstovai. Renginio koordinatorė – Ūkio ministerija.

Verslo atstovai, turintys pasiūlymų dėl klausimyno, kviečiami kreiptis į Ūkio ministerijos Geresnio reglamentavimo politikos skyriaus vyriausiąją specialistę Godą Surininaitę (el. p. goda.surininaite@ukmin.lt) arba į VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovą Konstantiną Pečiulį (el. p. k.peciulis@enterpriselithuania.com).