BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Verslo angelų fondo I investicijos į maisto papildų gamybos ir platinimo bendrovės UAB „Gamtos namai“ eksporto apimčių didinimą – pasiteisino

Data

2013 02 01

Įvertinimas
0

Verslo angelų fondo I fondo valdytojas Algimantas Variakojis pranešė apie sėkmingai užbaigtą investavimą į
maisto papildų ir vitaminų eksporto bendrovę UAB „Ekspovita“ - „Kartu su UAB „GAMTOS NAMAI“ vadovais džiaugiamės sėkmingai įgyvendintu ambicingu verslo planu – padidinti lietuviškų vitaminų ir maisto papildų, gaminamų UAB „GAMTOS NAMAI“ eksportą kartu išplečiant šalių, į kurias vykdomi pardavimai sąrašą“.
 
UAB „GAMTOS NAMAI“ direktorius Gintautas Gylys: "sėkmingas bendradarbiavimas su Fondu davė neabejotinos naudos imonei ir padarė gerą fundamentą plėtrai į eksporto rinkas. Fondas investavo pačiu tinkamiausiu metu – kaip tik mezgėsi nauji kontaktai, matėm galimybę augti. Po krizės neturėjome galimybės sparčiai plėstis, bet papildomos investicijos leido įgyvendinti mūsų planus. Per nepilnus du metus pasiekta beveik  7 mln. Lt papildomų pardavimų, produktai parduodami į Azerbaidžaną, Kazachstaną, Turkiją, Baltarusiją, Armėniją, Rusiją, Ukrainą. Labiausiai perkami produktai – “Artro drink” sąnariams, “Florabiotic” virškinimo sistemai, “Magnetab” nervų sistemai bei kiti„

Iš viso buvo investuota 1,4 mln. litų. „Įmonė ir toliau plečiasi, pardavimai auga. Bendrovėje kaip akcininkai liko kartu su mumis investavę angelai. O Fondas, manau, atliko savo misiją – investavome, padėjome įmonei užaugti ir kai srautai stabilizavosi – pardavėm savo investicijas. Visi įgyvendinome savo tikslus – įmonė pritraukė naujas investicijas, kas leidžia toliau augti, o investuotojai – patenkinti veiklos rezultatais„ – komentuoja Algimantas Variakojis.

Verslo angelų fondas I kartu su „Verslo angelais" investuoja į mažas ir vidutines Lietuvos įmones (iki 1,38 mln. litų (400.000 eurų) į vieną įmonę). Investuotojai dalinasi sukauptomis žiniomis bei patirtimi, padėdami įmonėms tobulinti verslo valdymo įgūdžius ir sėkmingai veikti ilgalaikėje perspektyvoje.

Fondas investuoja lygiomis dalimis kartu su verslo angelais. Tikimasi, kad bendros Fondo ir „verslo angelų“ investicijos sudarys apie 58 mln. litų (apie 16,8 milijonų eurų), tame tarpe virš 27 milijonų litų (8 mln. eurų) yra investuojama iš JEREMIE kontroliuojančiojo fondo lėšų.

Projektas „JEREMIE kontroliuojantysis fondas“ yra  finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir nacionalinėmis lėšomis pagal 2007-2013 m. ekonomikos augimo veiksmų programą. Jį administruoja EIF.