BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Verslo infrastuktūrai gerinti numatyti 5 mln. eurų

Data

2022 06 27

Įvertinimas
0
keliai.jpg

Šalies savivaldybės jau gali teikti paraiškas jų valdomų kelių, vedančių į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos, projektams finansuoti. Ekonomikos ir inovacijų ministerija patvirtino finansavimo sąlygas ir šiemet planuoja paskirstyti 5 mln. eurų.  

„Siekdami į Lietuvos savivaldybes pritraukti aukštos pridėtinės vertės gamybos bei paslaugų įmonių, taip pat naujų investuotojų, turime rūpintis tiek aukštos kvalifikacijos darbuotojų rengimu, tiek verslui patogia infrastuktūra. Tikimės, kad investicijos į kelių infrastruktūros gerinimą paskatins verslus ateiti į savivaldybes, kurti naujas ir gerai mokamas darbo vietas“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė.  

Pagal patvirtintą Valstybės ir savivaldybių institucijų valdomų kelių, vedančių į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos, finansavimo tvarkos aprašą finansavimas gali būti skirtas kelių projekto rengimo, ekspertizės, eismo saugumo audito, rangos darbų, kelių projekto vykdymo priežiūrai.

Taip pat finansavimas gali būti skirtas techninei priežiūrai, kadastro duomenų bylos parengimui, teisinei registracijai bei kitoms paslaugoms ir darbams, tiesiogiai susijusiems su kelių projekto įgyvendinimu.

Gali būti finansuojama iki 100 proc. projekto išlaidų. Paraiškos turėtų būti teikiamos dėl projektų, įgyvendinamų 2022 metais, o tinkamos finansuoti yra einamaisiais kalendoriniais metais patirtos išlaidos.  

Savivaldybės paraiškas gali teikti iki š. m. liepos 8 d. Daugiau informacijos ir paraiškos formą galima rasti čia.