BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Viešųjų pirkimų konferencijoje bus dalijamasi gerąja pirkimų organizavimo patirtimi

Data

2023 11 20

Įvertinimas
1
EIMIN_Viešųjų pirkimų konferencija 2023.jpg

Stiprindama viešųjų pirkimų specialistų gebėjimus ir profesionalumą bei skatindama dalytis gerąja viešųjų pirkimų organizavimo patirtimi, Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba š. m. lapkričio 24 d., penktadienį, organizuoja konferenciją „Efektyviausi viešieji pirkimai 2023”. 

„Viešųjų pirkimų srityje per metus sudaroma sutarčių už daugiau kaip 8 milijardus eurų, todėl labai svarbu užtikrinti profesionalų viešųjų pirkimų vykdymą ir efektyviai naudoti valstybės lėšas. Tai leidžia pasiekti didesnę pažangą, atidžiau įsiklausyti į visuomenės poreikius“, – sako ekonomikos ir inovacijų viceministrė Erika Kuročkina.

Konferencijoje išgirsite viešojo sektoriaus ir valstybės įmonių atstovų parengtus pristatymus. 2023 m. jos buvo išrinktos kaip geriausiai vykdžiusios inovatyviausius, sumaniausiai organizuotus viešuosius pirkimus ir taikiusios geriausią vadybinę praktiką, taigi nugalėtojų atstovai skaitys pranešimus apie gerąją savo patirtį viešųjų pirkimų srityje. 

Konferencija vyks nuotoliniu būdu ir bus transliuojama Ekonomikos ir inovacijų ministerijos „Facebook“ paskyroje.

Konferencijos programa: