BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vilniuje verslo ir valdžios atstovai aptaria ES vidaus rinkoje kylančias problemas

Data

2014 10 09

Įvertinimas
0
EsparamaiStock_000017355862Small.jpg

Š. m. spalio 9 d. Vilniuje Ūkio ministerija ir Europos Komisija kartu su verslininkais aptaria problemas, kylančias teikiant paslaugas Europos Sąjungos (ES) vidaus rinkoje. Renginyje dalyvauja Europos Komisijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos, Švedijos, Danijos ir Norvegijos verslo, verslo asociacijų ir valstybinių institucijų atstovai.

„Institucijų ir Europos Komisijos atstovai šiuo renginiu siekia įsiklausyti į verslo patiriamas problemas, teikiant paslaugas Europos Sąjungos vidaus rinkoje. Per renginį išsakytas problemas Ūkio ministerija artimiausiu metu apibendrins ir pateiks Europos Komisijai, kuri, tikimės, imsis priemonių, padėsiančių užtikrinti ES paslaugų vidaus rinkoje veikimą“, – sakė ūkio viceministrė Rasa Noreikienė.

Pasak ūkio viceministrės, renginiai, vyksiantys Vilniuje ir kituose ES miestuose, padės atskleisti valstybių narių patirtį teikiant paslaugas ES vidaus rinkoje, kokias kliūtis teikiant paslaugas jos įžvelgia ir kaip tas kliūtis reikėtų šalinti.

Įmonės, savo veiklą vykdančios ne vienoje ES valstybėje, tiesiogiai valdžios atstovams išsakys problemas, su kuriomis susiduria verslo paslaugų, statybos ir mažmeninės prekybos sektoriuose. Pirmoje renginio dalyje verslo ir verslo asociacijų atstovai pristatys bendras visiems sektoriams būdingas problemas. Vėliau diskusija tęsis atskirose grupėse, kur bus siekiama nustatyti specifines verslo paslaugų, statybos ir mažmeninės prekybos sektoriams būdingas problemas.

Renginyje dalyvauja Švedijos įmonės ICA „Rimi Baltic“, Latvijos įmonės SIA „SOL Latvia“, Lietuvos įmonių UAB „Švykai“, UAB „Senukų prekybos centras“, „Maxima grupė“, UAB ir AB „City service“, Danijos įmonės DAMVAD, Lenkijos įmonės „INWESTBUD Holding Sp. z o. o. Sp. k.“ atstovai, taip pat valstybių narių verslo asociacijų atstovai.

Net ir pasibaigus renginiui Europos Komisija sudaro galimybę dalytis patirtimi apie ES paslaugų vidaus rinkoje patiriamus sunkumus ir kviečia įmones iki 2014 m. lapkričio 15 d. pildyti klausimyną http://ec.europa.eu/eusurvey/runner/internal-market-services-businesses.