BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Vilniuje verslo ir valdžios atstovai diskutuos apie ES vidaus rinkoje kylančias problemas

Data

2014 10 01

Įvertinimas
0
EK.jpg

Š. m. spalio 9 d. Vilniuje vyks Ūkio ministerijos kartu su Europos Komisija organizuojamas renginys, per kurį bus siekiama su verslininkais aptarti kylančias problemas teikiant paslaugas Europos Sąjungos (ES) vidaus rinkoje. Apibendrintos išvados bus pateiktos Europos Komisijai, kuri imsis priemonių joms spręsti.

Šiuo renginiu siekiama sudaryti galimybę įmonėms, savo veiklą vykdančioms ne vienoje ES valstybėje, tiesiogiai išsakyti įvairias su jų veikla susijusias problemas, pavyzdžiui, diskutuoti apie draudimo poliso galiojimą tik vienoje valstybėje narėje, įsisteigimo valstybėje išduotų sertifikatų nepripažinimą ir panašiai. Dalyvaujant verslo paslaugų, statybos ir mažmeninės prekybos atstovams bus aptariamos tiek bendrosios, tiek specifinės atskiriems sektoriams būdingos problemos.

Ūkio ministerija kviečia pasinaudoti proga tiesiogiai su Europos Komisija ir kitų valstybių narių verslo atstovais pasidalyti patirtimi apie patiriamus sunkumus ES paslaugų vidaus rinkoje ir kartu ieškoti problemų sprendimo.

Renginyje, kuris vyks viešbutyje „Crowne Plaza“ (M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius), dalyvaus Europos Komisijos, verslo asociacijų ir valstybinių institucijų atstovai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos, Švedijos, Danijos ir Norvegijos.

Norintieji dalyvauti renginyje iki spalio 3 d. kviečiami užsiregistruoti adresu https://smf-2014.teamwork.fr/services/vilnius/. Registruojantis tinklalapyje naudojamas slaptažodis – „vilnius“. Dalyvių skaičius ribotas.

Jei turėtumėte klausimų, pasiūlymų, prašom kreiptis į Ūkio ministerijos Verslo aplinkos gerinimo departamento Geresnio reglamentavimo politikos skyriaus vyriausiąją specialistę Godą Surininaitę (el. p. [email protected]) arba į VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovą Konstantiną Pečiulį (el. p. [email protected]).