BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


VšĮ CPO LT vadovaus Neringa Andrijauskienė

Data

2021 05 17

Įvertinimas
1
Neringa Andrijauskienė.jpg

Nuo šiandien, gegužės 17 d., VšĮ CPO LT direktoriaus pareigas pradeda eiti teisininkė Neringa Andrijauskienė.

N. Andrijauskienė 2008 m. baigė Teisės magistro studijas Vilniaus universitete. Prieš tapdama VšĮ CPO LT vadove N. Andrijauskienė nuo 2015 m. kovo mėn. dirbo Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje Viešųjų pirkimų politikos skyriaus vyriausiąja specialiste, taip pat laikinai atliko Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjos funkcijas VšĮ Mykolo Marcinkevičiaus ligoninėje. Profesinės karjeros pradžioje N. Andrijauskienė dirbo vyriausiąja specialiste Viešųjų pirkimų tarnyboje, kiek vėliau –  už viešuosius pirkimus atsakinga specialiste Susisiekimo ministerijoje.

„Įgyvendindama svarbiausius VšĮ CPO LT veiklos prioritetus ir tikslus, sieksiu aukšto klientų pasitenkinimo centralizuotų viešųjų pirkimų rezultatais, viešųjų pirkimų tvarumo, tiekėjų konkurencijos skatinimo. Svarbiausios veiklos kryptys bus naujos CPO LT centralizuotų viešųjų pirkimų informacinės sistemos sukūrimas, žmogiškųjų išteklių valdymas ir lyderystės skatinimas, maksimali CPO LT elektroninio katalogo kokybinė ir kiekybinė plėtra, inovatyvių ir efektyvių pirkimų vykdymas kitų perkančiųjų organizacijų naudai“, – teigia N. Andrijauskienė.

Dirbdama Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje N. Andrijauskienė prisidėjo, kad būtų pakeistas VšĮ CPO LT veiklos finansavimo modelis, taip pat, kad būtų  išplėstas CPO LT elektroninis katalogas, optimizuota šios organizacijos veikla, teikiant profesionalias su viešųjų pirkimų vykdymu susijusias paslaugas.