BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2005 10 21
Lapkri

Profesinė verslo atstovų šventė – Verslo diena – kasmet bus šven

2005 10 05
Siekiama stiprinti Lietuvos ir Vokietijos ekonominius santykius

Šiandien įvykusiame ūkio ministro Kęstučio Daukšio susitikime su Vokietijos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Lietuvoje Volkeriu Heinsbergu ( Volker Heinsberg) kalbėta apie dvišalius ekonominius santykius ir jų plėtrą.

2005 09 28
Parengtas Nacionalinės Lisabonos strategijos projektas

Ūkio ministerija š.m. rugsėjo 30 d., penktadienį, viešbutyje "Reval Hotel Lietuva" rengia konferenciją "Nacionalinė Lisabonos strategijos įgyvendinimo programa – kelias į ekonomikos augimą ir užimtumą". Konferencija užbaigs Nacionalinės strategijos projekto rengimo procesą. Nacionalinės Lisabonos strategijos projektą Ūkio ministerija Vyriausybei teiks kitą savaitę.

2005 09 02
Ūkio ministras K. Daukšys: "Tekstilininkai turi spar

Ūkio ministras Kęstutis Daukšys pritaria Lietuvos tekstilininkų pozicijai, kad kiniškų tekstilės ir aprangos gaminių importo į Europos Sąjungą kvotos neturėtų būti viršytos.

Įrašų
puslapyje