BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2006 12 29
ES parama skirta paskutiniam mokslinių tyrimų ir 3 verslo projektams

Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra šiandien pasirašė sutartis dėl Europos Sąjungos (ES) paramos skyrimo paskutiniam mokslinių tyrimų projektui, kuriam skirta per 627 tūkst. Lt, ir trims verslo aplinkos gerinimo projektams, kuriems skirta daugiau kaip 15,3 mln. Lt ES paramos.

2006 12 29
Turizmo projektams skirta dar 30,9 mln. Lt ES paramos

Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė sutartis dėl Europos Sąjungos (ES) paramos skyrimo su penkiais turizmo projektų vykdytojais. Projektams įgyvendinti iš viso skirta per 30,9 mln. Lt Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramos.

2006 12 29
Energetikos projektams skirta per 19,6 mln. Lt ES paramos

Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašė paskutiniąsias sutartis su 13 energetikos projektų vykdytojų dėl Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramos skyrimo.

2006 12 21
Pasirašytos sutartys dėl ES paramos su 20 mokslo projektų rengėjų

Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra šiandien pasirašė sutartis su 20 mokslo projektų rengėjų, kuriems skirta 17,1 mln. Lt Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramos. Apie 9,4 mln. Lt skiriama iš Europos regioninės plėtros fondo, kita paramos dalis – per 7,6 mln. Lt – Lietuvos Respublikos biudžeto lėšos.

2006 12 21
Aštuoni turizmo projektai gavo per 38 mln. Lt ES paramos

Ūkio ministerija ir Lietuvos verslo paramos agentūra šiandien pasirašė aštuonias sutartis su viešojo turizmo infrastruktūros ir paslaugų gerinimo projektų vykdytojais. Projektams įgyvendinti iš viso skirta per 38 mln. Lt Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramos, iš kurių daugiau nei 28,6 mln. Lt yra ES lėšos, o 9,6 mln. Lt – Lietuvos Respublikos biudžeto lėšos.

2006 12 21
Pagerbti daugiausiai prisidėję prie sėkmingo sandorio dėl AB „Mažeikių nafta“ akcijų pardavimo

„Žinau, kad buvo sunkus, įtemptas ir daug asmeninio laiko pareikalavęs darbas, ta

2006 12 21
Paskirstytos visos Ūkio ministerijos administruojamos struktūrinių fondų lėšos

Ūkio ministerija baigė skirstyti visą administruojamą verslo, energetikos ir turizmo sri

2006 12 20
Ieškoma būdų intensyvinti ekonominius santykius su Vietnamu

Vietnamo ambasadorius Ngujenas Van Ksuongas (Nguyen Van Xuong) siūlo kitąmet organizuoti Lietuvos verslininkų misiją į Vietnamą, pradėti įgyvendinti studentų mainų programas, galbūt atidaryti Vietnamo kultūros namus Vilniuje.

2006 12 20
Bus įkurtas pirmasis Lietuvoje kurortologijos tyrimų centras

Sveikatinimo ryšio su gamtiniais veiksniais tyrimais ir Lietuvos kurortų plėtra rūpinsis Druskininkuose įkurtas pirmasis Lietuvoje kurortologijos tyrimų centras.

2006 12 20
Stiprinamas energetikos įmonių licencijuojamos veiklos skaidrumas

Atsižvelgdama į savivaldybių, išnuomojusių šilumos tiekimo įmones, pasiūlymus Vyriausybė priėmė nutarimą stiprinti energetikos įmonių licencijuojamos veiklos skaidrumą ir informacijos viešumą. Dabar su energetikos įmonių informacija apie sąnaudas, susijusias su veikla, kuri teisės aktų nustatyta tvarka yra licencijuojama ir kuriai taikomos reguliuojamosios kainos, bus vieša ir su ja galės susipažinti visi suinteresuoti asmenys.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 22 Pirmyn