BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2012 12 27
Europos Komisija paskelbė veiksmų planą dėl bendrovių teisės ir valdymo

Ūkio ministerija kviečia suinteresuotus asmenis pareikšti nuomonę dėl Europos Komisijos paskelbto veiksmų plano, kuriuo siekiama modernizuoti bendrovių teisę ir valdymą didinant skaidrumą bei užtikrinant aktyvesnį akcininkų dalyvavimą. Nuomonių dėl Europos Komisijos paskelbto veiksmų plano laukiama iki 2013 m. sausio 4 d.

2012 12 19
Verslo angelų fondo I investicija į armatūros perdirbimo įmonę pasiteisino

Verslo angelų fondas I (toliau - Fondas) paskelbė, kad šių metų pavasarį kartu su verslo angelu padaryta investicija į armatūros perdirbimo įmonę UAB „Kaunas Metal“ pasiteisino. Bendrovės pagrindinė veikla - virintų armatūros erdvinių bei plokštuminių karkasų, armatūros lankstinių ir karpinių gamyba. Pirmieji bendrovės klientai – Lietuvos ir Skandinavijos statybos bendrovės. Gamybiniai pajėgumai siekia iki 10‘000 tonų armatūros gaminių per metus.

2012 12 10
Bendrą Viešųjų pirkimų įstatymo taikymo praktiką padės formuoti parengtas įstatymo komentaras

Parengtas Viešųjų pirkimų įstatymo I–III skyrių komentaras padės viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantiems tiekėjams ir perkančiosioms organizacijoms teisingai ir vienodai suprasti atskiras Viešųjų pirkimų įstatymo skyrių nuostatas, jų tarpusavio santykį su kitais teisės aktais. Ūkio ministerijos tinklalapyje skelbiamame komentare detaliai paaiškinta, kaip teisingai apskaičiuoti numatomo pirkimo vertę, kaip ir kada galima vykdyti vidaus sandorius ir išsamiai išnagrinėti atvejai, kada Viešųjų pirkimų įstatymo reikalavimai netaikomi.

2012 12 07
Lietuvos konkurencingumo raktas – inovacijų diegimas

„Nuo ekonomikos, grįstos pigiomis darbo sąnaudomis, Lietuva turi pereiti prie ekonomikos, grįstos inovatyviais sprendimais“, – sakė ūkio viceministras Adomas Audickas Vilniuje ketvirtadienį vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Atviros inovacijos. Kurk kitaip“. 

2012 12 06
Inovatyviam UAB „Precizika Metrology“ matavimo prietaisui – Ūkio ministerijos apdovanojimas

Ūkio ministerijos organizuojamą verslo ir mokslo partnerystės konkursą šiais metais laimėjo UAB „Precizika Metrology“, sukūrusi linijinių matų gamybos technologijų ir poslinkių matavimo sistemą. Konkurso laimėtoja projektą įgyvendino bendradarbiaudama su Kauno technologijos universitetu, Vilniaus Gedimino technikos universitetu ir Fizinių ir technologijos mokslų centru.

2012 11 29
Kuriama VVĮ nepriklausomų valdybų narių duomenų bazė

Valdymo koordinavimo centras kviečia tapti nepriklausomais valstybės valdomų įmonių (VVĮ) valdybų nariais ir registruotis į nepriklausomų valdybos narių duomenų bazę. Naujais VVĮ valdybų nariais kviečiami tapti nepriekaištingą reputaciją turintys aukščiausio lygio vadovai.

2012 11 28
Ūkio ministerija siūlo iš esmės keisti tiek nacionalinių, tiek ir ES lėšų investavimo (paskirstymo) principus

Ūkio ministerija siūlo, planuojant 2014–2020 metų finansinę perspektyvą, numatyti ne tik paramos lėšų investavimo kryptis, bet ir investavimo principus, taikomus privačiam sektoriui. Pagal galimybes ketinama sumažinti paramos teikimą per dideles tiesiogines subsidijas ir skatinti paramos teikimą per kitas finansavimo priemones (garantijas, paskolas, eksporto kreditų garantijas, draudimus, finansavimą per rizikos kapitalo fondus ir kt.). Teikiama parama turėtų užtikrinti efektyvų ir be nepageidaujamų neigiamų pasekmių, lėšų panaudojimą.

2012 11 20
EK klausia nuomonės dėl elektroninių sąskaitų naudojimo viešuosiuose pirkimuose

Ūkio ministerija kviečia dalyvauti Europos Komisijos (EK) paskelbtoje apklausoje ir pareikšti nuomonę dėl viešųjų pirkimų elektroninių sąskaitų naudojimo. EK apklausa dėl viešųjų pirkimų elektroninių sąskaitų naudojimo vyks iki 2013 m. sausio 14 d. Įvertinus šios apklausos rezultatus bus priimti sprendimai dėl tolesnių veiksmų ES.

2012 11 12
Atviros inovacijos – naujovėms kurti

Š. m. gruodžio 6 d. Vilniuje vyks Ūkio ministerijos organizuojama tarptautinė inovacijų konferencija „Atviros inovacijos. Kurk kitaip“. Konferencijoje bus pristatyta Lietuvos ir užsienio šalių patirtis, kaip atviros inovacijos gali paspartinti įmonių veiklą, padidinti jų efektyvumą ir veiksmingumą.

2012 11 08
Verslo priežiūros institucijų pažanga: verslininkai jaučia realius pasikeitimus

Šiandien Vyriausybės pasitarime buvo pristatyta penktoji verslo priežiūros tobulinimo pažangos ataskaita.

2012 10 31
Priimtas sprendimas įsteigti VšĮ CPO LT

Vyriausybės posėdyje pritarta Ūkio ministerijos siūlymui įsteigti VšĮ CPO LT, kuri vykdytų centralizuotus viešuosius pirkimus. Numatoma, kad įstaiga veiklą pradės vykdyti 2013 m. sausio mėn.

2012 10 30
Ūkio ministras R. Žylius: Baltijos regiono energetikos rinkai reikia realios konkurencijos

Baltijos jūros regiono dujų ir elektros rinkoms reikia realios konkurencijos tam, kad būtų išspręstos struktūrinės šio sektoriaus problemos, Helsinkyje pabrėžė ūkio ministras Rimantas Žylius, kurį į Suomijoje vykstantį Šiaurės ir Baltijos šalių Vyriausybių vadovų susitikimą delegavo Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 14 Pirmyn