BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kvietimas į spaudos konferenciją: Vilniuje sprendžiama ES vidaus rinkos

Pradžia

2012-04-18

18 d. 9.15 val. – ūkio ministro R. Žyliaus spaudos konferencijoje, kurioje taip pat dalyvaus NDX valdybos pirmininkas Ignas Staškevičius ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas dr. Ramūnas Vilpišauskas.

Balandžio 18 d., Vilniuje ūkio ministro Rimanto Žyliaus kvietimu vieši 15 Europos Sąjungos šalių ministrai ir aukšti pareigūnai, atsakingi už ekonomiką, pramonę, prekybą ir inovacijas.

Tai jau trečias šios vienminčių darbo grupės („like-minded, - angl.) susitikimas. Pirmieji vyko Londone ir Stokholme.

Susitikimo tikslas – sutarti dėl svarbiausių priemonių, skirtų tobulinti ES vidaus rinkos funkcionavimą, pašalinti vis dar esamas kliūtis verslui, paskatinti paslaugų sektoriaus augimą, darbo vietų kūrimą ir ekonomikos plėtrą.

Aptarti ES vidaus rinkos perspektyvų į Vilnių atvyko Jungtinės Karalystės verslo, inovacijų ir kvalifikacijos ministras Vincas Keiblas (Vince Cable), Vokietijos Federalinės ekonomikos ir technologijų ministerijos valstybės sekretorius Stefanas Kapfereras, taip pat aukšti Švedijos, Suomijos, Lenkijos, Slovėnijos, Airijos, Rumunijos, Maltos, Slovakijos, Danijos, Latvijos, Vokietijos, Estijos, Nyderlandų pareigūnai.

Susitikimas vyks viešbutyje „Narutis“, Pilies g. 24, Vilnius.
Žiniasklaida kviečiama dalyvauti:
9.15 val. – ūkio ministro R. Žyliaus spaudos konferencijoje, kurioje taip pat dalyvaus NDX valdybos pirmininkas Ignas Staškevičius ir Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas dr. Ramūnas Vilpišauskas.
9.30 val. – ūkio ministro R. Žylius įžangos žodis ir Ministro Pirmininko A. Kubilius renginio atidarymo kalba.
10.00 val. – numatoma bendra renginio dalyvių nuotrauka.

Daugiau informacijos telefonu: 8 706 64614