BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Pranešimas ir diskusija 1-ajame tarptautiniame mokslo ir inovacijų renginyje „Sveikata visiems: mokslo ir inovacijų savaitė 2019“

Pradžia

2019-04-08 09:30

Ekonomikos ir inovacijų viceministras Gintaras Vilda 1-ajame tarptautiniame mokslo ir inovacijų renginyje „Sveikata visiems: mokslo ir inovacijų savaitė 2019“ (angl. Health for All: Science and Innovation Week 2019) skaitys pranešimą „Inovacijos sveikatos mokslų srityje: vertė Lietuvai ir pasauliui“ (angl. Health Innovations: Value for Lithuania and World) ir dalyvaus diskusijoje „Kaunas – gyvybės mokslų sostinė“ (angl. Kaunas – Capital of Life Sciences) („Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras, Sukilėlių pr. 13, Kaunas)  (V. Bučinskienė, tel. 8 706 64 664).

Informaciją parengė Ryšių su visuomene skyrius.