BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Seminaras „Verslo priežiūros pertvarka – Lietuva ir kitos šalys“

Pradžia

2013-06-18

2013 m. birželio 18 d. Ūkio ministerijoje įvyko tarptautinis seminaras „Verslo priežiūros pertvarka – Lietuva ir kitos šalys“. Seminaro dalyviai diskutavo ir dalijosi skirtingų valstybių patirtimi, kaip turi būti pertvarkomos verslo priežiūros institucijos, efektyvinama jų veikla.

Tarptautinio seminaro metu ekspertai pažymėjo, kad verslo priežiūros institucijų yra visose pasaulio šalyse. Šių institucijų tikslas yra užtikrinti, kad būtų laikomasi teisės aktų reikalavimų, kuriais siekiama apsaugoti visuomenei svarbius gėrius – sveikatą, gyvybę, aplinką ir kt. Pasauliniu lygiu diskutuojama ir vykdomos reformos, siekiant užtikrinti šių institucijų efektyvumą ir sumažinti naštą verslui, ir pabrėžiama, kad inspekcijų palankesnė verslui veikla neprieštarauja veiksmingai visuomenės gerovės apsaugai. Verslo priežiūros pertvarkos lyderės Europoje – Olandija ir Jungtinė Karalystė. Seminare Lietuva buvo dar kartą pripažinta kaip viena iš sparčiausiai ir aktyviausiai vykdančių verslo priežiūros pertvarką valstybių pasaulyje.

Pranešimai