BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Tarptautinė mugė CIFTIS ir susitikimai su Kinijos valstybinių institucijų, asociacijų, verslo atstovais bei potencialiais investuotojais

Pradžia

2019-05-27

Pabaiga

2019-05-31

Ekonomikos ir inovacijų viceministras Marius Skuodis Pekine ir Dzinane (Kinija) dalyvaus Kinijos tarptautinės mugės CIFTIS atidaryme, skaitys pranešimą „EBPO geroji praktika: paslaugų vaidmuo, didinantis augimą skaitmeninėje eroje“ (angl. OECD Workshop on Role of Services for Enhancing Growth in Digital Era), pasveikins Lietuvos gydomojo turizmo renginio „Tikslas – Europa: gydomasis turizmas Lietuvoje“ (angl. Destination Europe: Medical Tourism in Lithuania) dalyvius, pristatys Lietuvos prekybos, investicijų, turizmo, transporto ir finansinių technologijų sektorius, susitiks su Kinijos valstybinių institucijų, asociacijų ir verslo atstovais bei potencialiais investuotojais (V. Bučinskienė, tel. 8 706 64 664).

Informaciją parengė Ryšių su visuomene skyrius.