BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Aukcionai

 

       Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patikėjimo teise valdomo valstybės ilgalaikio ir trumpalaikio turto pardavimą tiesioginiame aukcione.
      Parduodami baldai, kompiuterinė ir kita įranga. Išsamūs parduodamo turto sąrašai su pradinėmis kainomis skelbiami Ekonomikos ir inovacijų ministerijos interneto svetainėje adresu http://eimin.lrv.lt/lt/skelbimai-1/aukcionai.
      Aukcionas vyks 2022 m. spalio 17 d. 10.00 val. Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje (adresas: Gedimino pr. 38, Vilnius, 213 salė). Aukciono dalyviai registruojami nuo 9.15 iki 9.50 val. Būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
     Atsakingas asmuo – Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Strateginio planavimo ir veiklos organizavimo departamento Veiklos organizavimo skyriaus vedėjas Vaidotas Vazgelevičius, tel. 8 624 84 895.
      Parduodamą turtą galima apžiūrėti 2022 m. spalio 12, 13, ir 14 dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje (adresas: Gedimino pr. 38, Vilnius).
      Kontaktiniai asmenys: Arvydas Jonas Kazlauskas (baldai ir kita įranga), tel. 8 659 61 161, Romualdas Smelevičius (kompiuterinė įranga), tel. 8 685 77 733.
      Aukciono dalyvio bilietas nemokamas, žiūrovai neįleidžiami.
      Už aukcione nupirktą turtą atsiskaitoma banko pavedimu per 3 darbo dienas po aukciono. Pirkėjai pasiima ir išsiveža įsigytą turtą per tris darbo dienas po apmokėjimo ir turto               perdavimo–priėmimo aktų pasirašymo.
       Pakartotinis aukcionas vyks 2022 m. spalio 27 d. 10.00 val. Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje (adresas: Gedimino pr. 38, Vilnius, 213 salė). Aukciono dalyviai registruojami nuo 9.15 iki 9.50 val. Parduodamą turtą galima apžiūrėti 2022 m. spalio 24, 25 ir 26 dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje (adresas: Gedimino pr. 38, Vilnius).

 

Priedas 1      Priedas 2


 

SKELBIMAS

DĖL DALININKO TEISIŲ PARDAVIMO

 

          Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija informuoja apie parduodamas valstybei nuosavybės teise priklausančias VšĮ Lietuvos inovacijų centro (toliau – įstaiga) (kodas – 110066875, buveinė – Vilnius, Mokslininkų g. 6A) dalininko (toliau – Dalininkas) teises.

         Įstaigos tikslai: remti ir skatinti Lietuvos pažangiausių mokslinių idėjų ir gamybinės paslapties („know-how“) komercinio potencialo realizavimą Lietuvos ir tarptautinėje rinkose; remti ir skatinti naujų technologijų kūrimą ir diegimą; propaguoti ir diegti Lietuvoje pasaulinę komercinę mokslo taikymo bei intelektinės nuosavybės vadybos patirtį; talkinti inovacijų ir technologijų plėtros politiką bei jos įgyvendinimo strategiją formuojančioms institucijos ir įstaigoms. Įstaigos 2021 m. veiklos ataskaita ir finansiniai dokumentai skelbiami įstaigos interneto svetainėje https://lic.lt/.

          Įstaigos dalininkų kapitalo dydis – 5792,40 Eur, dalininkų skaičius – 3. Visuotiniame dalininkų susirinkime Dalininkas turi du balsus iš trijų.

          Parduodamų Dalininko teisių pradinė pardavimo kaina – 4344,30 Eur. Minimalus kainos didinimo intervalas – 50 eurų.

         Aukciono vykdytojas – Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2022 m. liepos 20 d. nutarimu Nr. 776 ,,Dėl valstybei nuosavybės teise priklausančių viešosios įstaigos Lietuvos inovacijų centro dalininko teisių pardavimo“ įgaliota sudaryti Dalininko teisių pirkimo–pardavimo sutartį.

         Aukciono dalyvių registravimas vykdomas elektroniniu paštu [email protected] nuo 2022 m. rugpjūčio 26 d. iki rugsėjo 8 d. Registruodamasis aukciono dalyviu, fizinis asmuo nurodo vardą, pavardę, asmens tapatybės kortelės ar paso numerį, o juridinis asmuo, organizacija, jų filialai ir atstovybės – pavadinimą, kodą, buveinę ir vadovo ar įgalioto atstovauti asmens vardą ir pavardę.

        Aukciono vedėjas – Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Inovacijų ir pramonės departamento Verslo ir mokslo bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė Ieva Vaišnienė, tel. 8 659 21511, el. p. [email protected].

        Aukciono vieta – Gedimino pr. 38, Vilnius, 209 kab., aukciono pradžia – 2022 m. rugsėjo 12 d. 9 val.

        Aukciono laimėtojas už aukcione nupirktas Dalininko teises atsiskaito per 10 kalendorinių dienų nuo duomenų mokėjimo pavedimui suformuoti pranešimo gavimo.

        Sudarytos sąlygos žiūrovo teisėmis stebėti aukcioną.

        Daugiau informacijos rasite: https://eimin.lrv.lt/lt/naujienos/paskelbtas-aukcionas-lietuvos-inovaciju-centro-dalininko-teisems-isigyti

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-24