BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Aukcionai

          Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia pripažinto nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patikėjimo teise valdomo valstybės ilgalaikio ir trumpalaikio turto pardavimą tiesioginiame aukcione.
          Parduodami baldai, automobilis, kompiuterinė ir kita įranga. Išsamūs parduodamo turto sąrašai su pradinėmis kainomis skelbiami Ekonomikos ir inovacijų ministerijos interneto svetainėje adresu http://eimin.lrv.lt/lt/skelbimai-1/aukcionai.
          Aukcionas vyks 2021 m. spalio 25 d. 10.00 val. Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje (adresas: Gedimino pr. 38, Vilnius, 213 salė). Aukciono dalyviai registruojami nuo 9.15 iki 9.50 val. Būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
         Atsakingas asmuo – Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Strateginio planavimo ir veiklos organizavimo departamento Veiklos organizavimo skyriaus vedėjas Vaidotas Vazgelevičius,                     tel. 8 624 84 895.
         Parduodamą turtą galima apžiūrėti 2021 m. spalio 20, 21, ir 22 dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje (adresas: Gedimino pr. 38, Vilnius). Į Ekonomikos ir inovacijų ministeriją įleidžiami tik tie asmenys, kurie atitinka galimybių paso kriterijus. Kontaktiniai asmenys: Jonas Jankauskas (automobilis), tel. 8 614 126 52, Arvydas Jonas Kazlauskas (baldai ir kita įranga), tel. 8 659 61 161, Romualdas Smelevičius (kompiuterinė įranga),
tel. 8 685 77 733.

        Aukciono dalyvio bilietas nemokamas, žiūrovai neįleidžiami.
Už aukcione nupirktą turtą atsiskaitoma banko pavedimu per 3 darbo dienas po aukciono. Pirkėjai pasiima ir išsiveža įsigytą turtą per tris darbo dienas po apmokėjimo ir turto               perdavimo–priėmimo aktų pasirašymo.

1 priedas  2 priedas

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-23