BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Atašė

Vardas, pavardė Kontaktai Adresas
Ekonomikos atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES
Mindaugas Simonaitis Tel. +32 491 923301
El.p. mindaugas.simonaitis@eu.mfa.lt
Rue Belliard 41-43,
1040 Briuselis, Belgija
Ekonomikos atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES
Ignas Simanavičius Tel. +32 491 923299
El.p. Ignas.Simanavicius@eu.mfa.lt
Rue Belliard 41-43,
1040 Briuselis, Belgija
Ekonomikos atašė pavaduotoja Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES
Jurgita Staneikaitė Tel. +32 492 252821
El.p. Jurgita.Staneikaite@eu.mfa.lt
Rue Belliard 41-43,
1040 Briuselis, Belgija
Vidaus rinkos atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje ES
Asta Mikalauskaitė Tel. +32 491 923280
El.p. Asta.Mikalauskaite@eu.mfa.lt
Rue Belliard 41-43,
1040 Briuselis, Belgija
Komercijos atašė Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Omano Sultonatui
Donata Mauricaitė

Tel. +370 7065 3522
Mob. tel. +44 774 1326640
El.p. Donata.Mauricaite@urm.lt

2 Bessborough Gardens, London SW1V 2JE
 
Komercijos atašė Švedijos Karalystėje
Aleksandras Laurinavičius Mob. +46 703 94 2647
El.p. aleksandras.laurinavicius@urm.lt
Grevgatan 5, SE-114 53 Stockholm
Komercijos atašė Norvegijos Karalystėje
Darius Budrys Tel. +47 970 19 906
Faks. +47 221 29 201
El.p. darius.budrys@urm.lt
Dronningens gate 3, 0152 Oslo, Norway
Komercijos atašė Suomijos Respublikoje
Audrius Masiulionis Tel. +358 9 684 4880
El.p. audrius.masiulionis@urm.lt
Pohjoisranta 4 A 15, 00170 Helsinki, Finland
Komercijos atašė Prancūzijos Respublikoje
Daiva Kirkilaitė-Chetcuti Tel. + 33 1 40 54 50 66
Mob. +33 6 50 38 07 45
El.p.: daiva.chetcuti@urm.lt
22, boulevard de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE
Ekonomikos ir inovacijų atašė Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje prie Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos
Darius Grebliauskas Tel. +33 (0) 1 40 54 50 62, +370 706 53 533
Mob. +33 760 520 005
El.p.: darius.grebliauskas@urm.lt
22, boulevard de Courcelles, 75017 Paris, FRANCE
Komercijos atašė Vokietijos Federacinėje Respublikoje
Šarūnė Šablevičienė Tel.+ 49 30 890 681 27
Mob. +49 173 132 9149
El.p. sarune.sableviciene@urm.lt
Charite Str. 9
D-10117 Berlynas, Vokietija
Komercijos atašė Nyderlandų Karalystėje
Julijus Glebovas Tel. +31 70 385 5418
Mob. +31 611 32 0056
El.p. julijus.glebovas@urm.lt

Laan van Meerdervoort 20
AK-2517 Haga, Nyderlandai

Komercijos atašė Rusijos Federacijoje
Gintaras Binkauskas Tel. +7 495 785 8640
Mob. +7963 995 0121
El.p. gintaras.binkauskas@urm.lt
Povarskaja 24,
121069 Maskva, Rusijos Federacija
Komercijos atašė Ukrainoje
Sergejus Tichomirovas Tel. +380 44 281 6031
Mob. +380 67 113 4218
El.p. Sergejus.Tichomirovas@mfa.lt
21 Buslivska str., 01901
Kijevas, Ukraina
Komercijos atašė Izraelio Valstybėje
Arūnas Karlonas Tel. + 972 3 695 86 85
Mob.tel. + 972 54 463 14 89
El.p. arunas.karlonas@urm.lt
Sason Hogi Tower,
12 Abba Hiller Silver St., Ramat Gan 52506
Israel
Komercijos atašė Baltarusijos Respublikoje
  Tel.
Mob.
El.p.
ul. Zacharova 68, 220088 Minsk, Belarus
Komercijos atašė Kinijos Liaudies Respublikoje, Korėjos Respublikai, Mongolijai ir Vietnamo Socialistinei Respublikai
Andrius Sankauskas Tel. +86 19801060907
Faks. +86 10 65906507
El.p. andrius.sankauskas@urm.lt
A-18, King’s Garden, No. 18 Xiaoyun Road
Chaoyang District, Beijing 100125
 Komercijos atašė Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Jungtinėse Amerikos Valstijose
Mantas Zamžickas Mob. +1 (310) 948 7990
El. p. mantas.zamzickas@urm.lt
mantas.zamzickas@mfa.lt
11766 Wilshire Boulevard, Suite 560,
Los Angeles, California 90025, USA
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-08-30