BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


E-komercijos modelis COVID-19

  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „E-komercijos COVID-19“  projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir (ar) pasiūlymus iki 2021 m. liepos 2 d. Pastabas siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt 
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia pakartotinai viešam aptarimui priemonės „E-komercijos modelis COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą (docx) ir projektų atrankos kriterijų projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir (ar) pasiūlymus iki 2021 m.  gegužės 6 d. Pastabas siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PRIDEDAMA: gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx). PAPILDOMAI PRIDEDAMA: 2021 m. birželio 9 d. pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx) po projektų atrankos kriterijų projekto derinimo su Finansų ministerija, taip pat pridedama nauja projektų atrankos kriterijų projekto versija (docx), kuria atsisakoma 3-iojo specialiojo projektų atrankos kriterijaus ,,Pareiškėjo pajamų pokytis yra ne mažesnis negu 20 proc. arba prašomo finansavimo suma“.
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia pakartotinai viešam aptarimui priemonės „E-verslo modelis COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą (docx) ir projektų atrankos kriterijų projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2020 m. spalio 22 d. Pastabas siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PRIDEDAMA: gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx).
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „E-verslo modelis COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą (docx) ir projektų atrankos kriterijų projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2020 m. rugpjūčio 28 d. Pastabas siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PRIDEDAMA: gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx).

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-06-18