BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Portfelinės garantijos paskoloms

Priemonė „Portfelinės garantijos paskoloms, finansuojamos iš Europos regioninės plėtros fondo“ skirta palengvinti finansavimo gavimą smulkiajam ir vidutiniam verslui (toliau – SVV), kai SVV susiduria su kredito įstaigai nepatrauklaus ar nepakankamo užstato problema. Garantijų išmokoms planuojama skirti iki 16,28 milijonų eurų Europos Sąjungos fondų lėšų.

Didžiausia  garantuojama paskolos suma – 1 875 000 Eur, arba įmonių, vykdančių krovinių vežimo keliais veiklą, atveju – 937 500 Eur. Finansavimas gali būti teikiamas ne ilgesniam nei 120 mėnesių laikotarpiui, o kredito linijos forma – 36 mėnesiams.

Daugiau informacijos sužinokite kreipiantis į AB Šiaulių bankas, UAB Medicinos bankas, AB „Swedbank“ ir AB bankas „Citadele“.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-06-06