BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Akceleravimo fondas

Pagal priemonę „Akceleravimo fondas“ 2019 m. vasario mėn. įsteigti rizikos kapitalo fondai „Wise Guys Pre-seed Fund I“, „Wise Guys Seed Fund I“, „70 Ventures Accel“ ir „70 Ventures Seed“, bendras fondų dydis kartu su privačių investuotojų lėšomis siekia 15,66 mln. eurų. Fondai investuos į labai mažas ir mažas įmones, vystys perspektyvias idėjas kartu teikiant akceleravimo paslaugas (ekspertinės konsultacijos, teisinė pagalba, rinkodaros strategija ir kita). Investicijų dydis į vieną įmonę sudarys nuo 10 tūkst. iki 300 tūkst. eurų.

Fondo investicijoms ir valdymui Ekonomikos ir inovacijų ministerija skyrė 13,47 mln. eurų Europos Sąjungos fondų lėšų.

Informaciją apie fondus galite rasti „Startup Wise Guys“ ir „70ventures“ internetinėse svetainėse https://startupwiseguys.com/ ir https://www.70ventures.com/

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-23