BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Ko-investicinis fondas

Priemone siekiama skatinti mokslo ir studijų institucijose generuojamų idėjų perdavimą verslui (komercializavimą) ir sumažinti atotrūkį tarp mokslo ir verslo.

„Ko-investicinis fondas“ kartu su privačiais investuotojais daugiausiai investuos į nepaskirsčiusias pelno labai mažas ir mažas įmones, veikiančias ne ilgiau kaip 5 metus po jų registracijos. Investicijos bus atliekamos tik į potencialiai gyvybingus projektus, galinčius sukurti numatytą investicijų grąžą ir užtikrinančius lengvai prognozuojamą pasitraukimą iš investicijų. Dalis fondo lėšų bus investuota į įmonių MTEPI projektus sumaniosios specializacijos srityse ir atžalines įmones (spin off). Privatūs investuotojai, kuriais galės būti instituciniai profesionalūs investuotojai (pvz. rizikos kapitalo fondai) arba verslo angelų komandos, bus investicijų iniciatoriai, galintys nuolat teikti pasiūlymus fondo valdytojui dėl investavimo į perspektyvias įmones.  Fondo investicijoms Ekonomikos ir inovacijų ministerija skyrė 24,28 mln. eurų Europos Sąjungos fondų ir nacionalinių lėšų.

Daugiau informacijos: http://www.koinvest.lt

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-23