Kūrybiniai čekiai COVID-19

  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia pakartotinai viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą (docx) ir   projektų atrankos kriterijų projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2020 m. spalio 15 d. Pastabas ir (ar) pasiūlymus siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PRIDEDAMA: pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx).  
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ projektų atrankos kriterijų projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2020 m. rugsėjo 2 d. Pastabas siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PAPILDYTA: Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė. PAPILDYTA II: Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė.
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2020 m. rugsėjo 2 d. Pastabas siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PAPILDYTA: Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė
Paskutinė atnaujinimo data: 2020-10-29