BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Kūrybiniai čekiai COVID-19

 

Kūrybiniai čekiai COVID-19 (priemonės kodas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861)


Kvietimas Nr. 1 teikti paraiškas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“

Priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“  projektų finansavimo sąlygų aprašas (docx)
Vienos įmonės deklaracija

Paraiškų teikimo terminas: nuo 2021-07-16 (09:00 val.) iki 2021-08-31 (24:00 val.)

Priemonės projektų tinkamumo klausimais:
el. p.: cekiai@lvpa.lt; tel.: 8 620 16927.

Dėl paraiškų pateikimo per DMS
(techniniais klausimais) 7.30–16.00 val.:

el. p. dms@lvpa.lt, tel. 8 682 84182.

 

  • 2021 m. liepos 13 d.  ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-770, patvirtintas    priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“  projektų finansavimo sąlygų aprašas  (docx).
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija  parengė ir teikia viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“  projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą (docx). Kviečiame iki 2021 m. gegužės 31 d. teikti pastabas ir (ar) pasiūlymus  el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PRIDEDAMA: Gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx).
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija  parengė ir teikia pakartotinai viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“  projektų atrankos kriterijų projektą (docx). Kviečiame iki 2021 m. balandžio 22 d. teikti pastabas ir (ar) pasiūlymus  el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PRIDEDAMA: Gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx).
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija, įvertinusi Finansų ministerijos siūlymą įgyvendinti priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ konkurso būdu,  parengė ir teikia pakartotinai viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą (docx) ir   projektų atrankos kriterijų projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2021 m. sausio 29 d. Pastabas ir (ar) pasiūlymus siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PRIDEDAMA: Gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx).
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia pakartotinai viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą (docx) ir   projektų atrankos kriterijų projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2020 m. spalio 15 d. Pastabas ir (ar) pasiūlymus siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PRIDEDAMA: Gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx).  
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ projektų atrankos kriterijų projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2020 m. rugsėjo 2 d. Pastabas siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PAPILDYTA: Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė. PAPILDYTA II: Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė.
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija yra parengusi ir teikia viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ įgyvendinimo plano projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2020 m. rugsėjo 2 d. Pastabas siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt PAPILDYTA: Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-07-16