BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


2021-2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programa ir jos prioritetai

  • 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programos stebėsenos komitetas 2022 m. spalio 20 d. Stebėsenos komiteto posėdyje pritarė Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengtam ir pateiktam siūlymui keisti 2021-2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programos (docx) 9 prioriteto Teisingos pertvarkos fondo aprašymo projektui (docx), metodologiniam dokumentui (xlsx) ir Teritorinio teisingos pertvarkos plano projektui (docx). 
  • Europos Komisijos 2022 m. rugpjūčio 3 d. sprendimas Nr. C(2022) 5742 (pdf), patvirtinantis 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programą dėl paramos iš Europos regioninės plėtros fondo, Sanglaudos fondo ir Europos socialinio fondo + Lietuvoje siekiant investicijų į darbo vietų kūrimą ir ekonomikos augimą tikslo. Prie sprendimo pridedami dokumentai:  2021-2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programa (docx), I priedas (pdf), II priedas (pdf), reikiamos sąlygos (docx). 
  • Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programos  9 Prioriteto Teisingos pertvarkos fondo aprašymo projektą (docx) ir Teritorinio tesingos pertvarkos plano projektą (docx). Kviečiame teikti pastabas ir (ar) pasiūlymus iki 2022 m.  gegužės 4 d.  el. paštu: [email protected]PRIDEDAMA: Gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx). Teisingos pertvarkos fondas (toliau – TPF) – tai Teisingos pertvarkos mechanizmo pirmasis ramstis, kuris skirtas „teikti paramą teritorijoms, kurioms kyla didelių socialinių ir ekonomių uždavinių dėl Sąjungos perėjimo prie neutralaus poveikio klimatui ekonomikos iki 2050 m.“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas, kuriuo įsteigiamas Teisingos pertvarkos fondas (COM(2020) 22 final 2020/0006(COD). Tam, kad valstybė narė galėtų pasinaudoti TPF teikiamomis investicijomis, reikalinga parengti Teritorinį teisingos pertvarkos planą (toliau – TTPP), kuris nustato teritorijas, kurioms dėl perėjimo prie klimatui neutralios ekonomikos daromas didžiausias neigiamas ekonominis ir socialinis poveikis, visų pirma dėl numatomo darbo vietų sumažėjimo iškastinio kuro gamybos ir naudojimo sektoriuje ir poreikio pertvarkyti šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis taršiausių pramonės įrenginių gamybos procesus.
  • 2021–2027 m. Veiksmų programos 1 Prioriteto ,,Pažangesnė Lietuva'' ir 2  Prioriteto ,,Žalesnė Lietuva'' diskusijos su socialiniais - ekonominiais partneriais pristatymo medžiaga (pdf) ir (xls). Kviečiame teikti pastabas ir (ar) pasiūlymus iki š. m. gegužės 13 d.  el. paštu: [email protected]. PRIDEDAMA: Gautų pastabų ir (ar) pasiūlymų lentelė (docx).  

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-11-07