BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


Įmonių investicijos į naujų inovatyvių sprendimų ir skaitmeninių paslaugų sukūrimą, naudojant atvirus duomenis

Sprendimai dėl finansavimo


Kvietimai

Kvietimas teikti paraiškas

Atvirų duomenų panaudojimas 
Nr. 02-045-K

Kvietimas paskelbtas čia

Kontaktiniai duomenys konsultacijoms

Centrinė projektų valdymo agentūra:

Struktūrinių ir investicijų fondų programos

Verslo projektų skyrius
projektų vadovė Lina Šukytė-Balkevičienė, tel. +370 620 12176
El. p: [email protected]


Patvirtinti dokumentai

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos pažangos priemonės Nr. 05-002-01-07-07 „Skatinti duomenų prieinamumą ir pakartotinį naudojimą“ veiklos Nr. 9 „Įmonių investicijos į naujų inovatyvių sprendimų ir skaitmeninių paslaugų sukūrimą, naudojant atvirus duomenis“ projektų finansavimo sąlygų aprašo PATVIRTNIMAS (2023 m. lapkričio 14 d. įsakymas Nr. 4-639 (docx). 

Dokumentų projektai

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija viešam aptarimui teikia pažangos priemonės Nr. 05-002-01-07-07 „Skatinti duomenų prieinamumą ir pakartotinį naudojimą“ veiklos Nr. 9 „Įmonių investicijos į naujų inovatyvių sprendimų ir skaitmeninių paslaugų sukūrimą, naudojant atvirus duomenis“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą (docx).
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2023 m. spalio 13 d. (imtinai) el. paštu:  [email protected]
  Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija viešam aptarimui teikia pažangos priemonės Nr. 05-002-01-07-07 „Skatinti duomenų prieinamumą ir pakartotinį naudojimą“ veiklos Nr. 9 „Įmonių investicijos į naujų inovatyvių sprendimų ir skaitmeninių paslaugų sukūrimą, naudojant atvirus duomenis“ projektų atrankos kriterijus (docx).
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2023 m. rugpjūčio 16 d. (imtinai) el. paštu:  [email protected]


Paskutinė atnaujinimo data: 2023-11-23