BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų naudojimo taisyklėmis.


​​​​​​​​​​​​​​Kurti ir vystyti preakceleravimo programas, vykdyti SVV subjektų inkubavimą ir plėtrą, išnaudojant jau įsteigtų skaitmeninių inovacijų centrų, verslo inkubatorių, bendradarbystės centrų „Spiečius“ potencialą Vykdyti mentorystės programas, skirtas vystyti verslo idėjas ir jų įgyvendinimo strategijas. Teikti konsultavimo paslaugas, skirtas produkto idėjos išgryninimui, vystymui ir komercinimui, pardavimo ir rinkodaros veikloms bei darbo erdvės suteikimui (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas)

Sprendimai dėl finansavimo


Kvietimai

Kvietimas teikti paraiškas

Verslo pradžia 
Nr. 02-024-K

Kvietimas paskelbtas čia

Kontaktiniai duomenys konsultacijoms

VšĮ Inovacijų agentūra:

Kontaktų centras, tel. 8 700 77 055
Kūrybinių ir tarptautinių investicijų skyrius, tel. +370 687 07619
El. paštas: [email protected]


Patvirtinti dokumentai

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos 2022–2030 metų  Lietuvos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-08-09 „Skatinti verslumą ir kurti paskatas įmonių augimui“ investicinės veiklos „Skatinti pradedančiųjų SVV subjektų kūrimąsi, augimą ir plėtrą“ poveiklės „Kurti ir vystyti preakceleravimo programas, vykdyti SVV subjektų inkubavimą ir plėtrą, išnaudojant jau įsteigtų skaitmeninių inovacijų centrų, verslo inkubatorių, bendradarbystės centrų „Spiečius“ potencialą. Vykdyti mentorystės programas, skirtas vystyti verslo idėjas ir jų įgyvendinimo strategijas. Teikti konsultavimo paslaugas, skirtas produkto idėjos išgryninimui, vystymui ir komercinimui, pardavimo ir rinkodaros veikloms bei darbo erdvės suteikimui“ projektų finansavimo sąlygų aprašo (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas) patvirtinimas (2023 m. kovo 27 d. įsakymas Nr. 4-168 (docx) ir jo 2 priedas (docx).                                                                                                   

     Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ lėšomis.


Dokumentų projektai

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-08-09 „Skatinti verslumą ir kurti paskatas įmonių augimui“  investicinės veiklos „Skatinti pradedančiųjų SVV subjektų kūrimąsi, augimą ir plėtrą“ poveiklės „Kurti ir vystyti preakceleravimo programas, vykdyti SVV subjektų inkubavimą ir plėtrą, išnaudojant jau įsteigtų skaitmeninių inovacijų centrų, verslo inkubatorių, bendradarbystės centrų „Spiečius“ potencialą. Vykdyti mentorystės programas, skirtas vystyti verslo idėjas ir jų įgyvendinimo strategijas. Teikti konsultavimo paslaugas, skirtas produkto idėjos išgryninimui, vystymui ir komercinimui, pardavimo ir rinkodaros veikloms bei darbo erdvės suteikimui“ projektų finansavimo sąlygų aprašo (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas)“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą (docx).
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2023 vasario 21 d. (imtinai) el. paštu: [email protected].                                                                                      Pastabų ir pasiūlymų negauta

 • Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui 2022–2030 metų plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-08-09 „Skatinti verslumą ir kurti paskatas įmonių augimui“ veiklos „Skatinti pradedančiųjų SVV subjektų kūrimąsi, augimą ir plėtrą“ poveiklės „ Kurti ir vystyti preakceleravimo programas, vykdyti SVV subjektų inkubavimą ir plėtrą, išnaudojant jau įsteigtų skaitmeninių inovacijų centrų, verslo inkubatorių, bendradarbystės centrų „Spiečius“ potencialą Vykdyti mentorystės programas, skirtas vystyti verslo idėjas ir jų įgyvendinimo strategijas. Teikti konsultavimo paslaugas, skirtas produkto idėjos išgryninimui, vystymui ir komercinimui, pardavimo ir rinkodaros veikloms bei darbo erdvės suteikimui“ (Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionas) projektų atrankos kriterijus (docx).
  Veikla finansuojama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos 1 prioriteto „Pažangesnė Lietuva“ lėšomis.
  Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2023 m. sausio 6 d. (imtinai) el. paštu: [email protected]
  Pastabų ir pasiūlymų derinimo lentelė

   


Paskutinė atnaujinimo data: 2023-11-14